Wszystkie produkty
Osoba kontaktowa :
Eric Ye
Numer telefonu :
+8613902450680
WhatsApp :
+8613902450680
słowa kluczowe [ pcb ] mecz 70 produkty.
D-Sub 9-pinowy męski panel do montażu pod kątem prostym Wodoodporne złącza Typ PCB IP67
| Obudowa z tworzywa sztucznego: | PA66+GF30 |
|---|---|
| Powłoka: | Stop miedzi |
| Zakres temperatury: | -40-+85 stopni |
| Wodoodporny: | IP67 |
| Obecna ocena: | 5A |
Pitch 2.54mm Pin Header Żeńskie gniazdo płytki PCB 2x20 Header do układania w stos
| Korpus z tworzywa sztucznego: | PA6T, PA9T, LCP, PBT |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | mosiądz, brąz fosforowy |
| Obecna ocena: | 3A |
| Napięcie znamionowe: | 300 V |
| Platerowanie: | cynowane lub pozłacane |
Złącza nagłówkowe PCB do płytki PCB Pitch 0,5 mm 2x25P SMT do płyty PCD BTB żeńskie lutowane OEM
| Korpus z tworzywa sztucznego: | PA6T, PBT, LCP |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | mosiądz, brąz fosforowy |
| Poziom: | 0,5 mm, 0,8 mm, 1,0 mm |
| Obecna ocena: | 0,5A-1A |
| temperatura robocza: | -40-+105 stopni |
Złącze nagłówka skrzynki 2,54 mm 40-pinowe złącza nagłówka PCB PBT LCP
| Materiał z tworzywa sztucznego: | PBT, LCP |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Mosiądz |
| Obecna ocena: | 3A |
| Napięcie znamionowe: | 250V |
| Platerowany: | pozłacane lub cynowane |
0,5 mm skoku w poziomie Złącza z blokadą typu ZIF PCB Header Złącza FPC / FFC
| Materiał z tworzywa sztucznego: | LCP |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Brąz fosforowy |
| Obecna ocena: | 0,5A |
| Wytrzymać napięcie: | 500 V |
| Rezystancja styku: | ≤20 MΩ |
Rozstaw 10,0 mm Złącza nagłówka płytki drukowanej Jednorzędowy terminal obudowy wafla PA66 PA46 UL94v0
| Materiał z tworzywa sztucznego: | PA66, PA46 UL94v0 |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | mosiądz, brąz fosforowy |
| Obecna ocena: | 16A |
| Napięcie znamionowe: | 600 V |
| Platerowanie: | cynowane lub pozłacane |
Złącza żeńskie SMD SMT PCB o rozstawie 0,5 mm 20P 40P 50P Typ wejścia bocznego Złącze BTB
| Materiał z tworzywa sztucznego: | PA9T/LCP UL94V~0 |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | PA9T/LCP UL94V~0 |
| Poziom: | 0,5 mm |
| Obecna ocena: | 0,5A |
| Rezystancja izolacji: | 500M omów/min |
Złącza nagłówka płytki na płytce drukowanej 0,8 mm 0,5 mm Rozstaw męski żeński SMT typ 20P 60P 80P typ wejścia bocznego BTB
| Materiał z tworzywa sztucznego: | PA6T, PA9T, PBT, |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | mosiądz, brąz fosforowy |
| Poziom: | 0,5 mm, 0,8 mm |
| Prąd znamionowy: | 0,5A, 1A |
| wytrzymać napięcie: | 200 V AC/minutę |
PBT GF30 Kątowe złącza krawędziowe gniazda na kartę PCB 2,54 mm
| Materiał z tworzywa sztucznego: | PBTGF30 |
|---|---|
| Kontakt: | mosiądz, brąz fosforowy |
| Poziom: | 2,54 mm |
| Obecna ocena: | 3A |
| temperatura robocza: | -40-+105 stopni |
180 ° DIP Złącza przemysłowe DB9 pod kątem prostym DSUB do PCB PBT Czarny ze śrubą tylnego widelca
| Materiał izolacyjny: | PBT |
|---|---|
| Materiał powłoki: | Stal nierdzewna, Miedź |
| Rezystancja styku: | Maks. 20 mΩ |
| Rezystancja izolacji: | 1000MΩ min |
| Operacja Temperatura: | -55 ℃ do +105 ℃ |

