Wszystkie produkty
Osoba kontaktowa :
Eric Ye
Numer telefonu :
+8613902450680
WhatsApp :
+8613902450680
słowa kluczowe [ pcb ] mecz 70 produkty.
Metalowa osłona 45 stopni 64P Złącza Champ Złącze męskie IDC do zaciskania wtyczek
| Rodzaj produktu: | Mistrz IDC |
|---|---|
| Płeć: | Mężczyzna |
| Szpilki: | 64pin |
| Materiał izolacyjny: | PBT |
| Powłoka: | Metal |
Złącze męskie SCSI 100-stykowe HPDB o rozstawie 1,27 mm z metalową powłoką lutowniczą
| Materiał: | PBT |
|---|---|
| Powłoka: | metalowe, SPCC |
| Poziom: | 1,27 mm |
| Aplikacja: | serwo, automat |
| Szpilki: | 100 szpilek |
AMPSEAL 14pin 4.0mm Pitch kątowe męskie złącza samochodowe 776266 776267
| Materiał z tworzywa sztucznego: | PBT GF15 |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | mosiądz, brąz fosforowy |
| Kolor: | czarny, biały, niebieski, |
| Poziom: | 4,0 mm |
| Obecna ocena: | 8-10A |
4.2mm Pitch 90 stopni Molex Pin Header 2 * 5P 2 ~ 40pin Dwurzędowy męski
| Materiał z tworzywa sztucznego: | PA6T, PBT, LCP |
|---|---|
| Materiał terminala: | mosiądz, brąz fosforowy |
| Obecna ocena: | 3A |
| wytrzymać napięcie: | 500 V AC |
| Poziom: | 4,2 mm |
Skok 3,96 mm Wysokość 3,2 mm 2-20 Pin Board To Board Connector SMT 500V AC
| Obudowa z tworzywa sztucznego: | LCP+30%GF UL94V-0 |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | mosiądz, brąz fosforowy |
| Obecna ocena: | 7A |
| Zakres temperatury: | -40-+105 stopni |
| wytrzymać napięcie: | 500 V AC |
500 cykli Wodoodporne złącza męskie lub żeńskie Uszczelnienie z żywicy epoksydowej / gumy
| Płeć: | Mężczyzna czy kobieta |
|---|---|
| Stopień wodoodporności: | IP65/IP67 |
| Szpilki: | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 Kołki |
| Trwałość: | 500 cykli lub więcej |
| Aplikacja: | Motoryzacyjny, przemysłowy i automatyczny |
Wodoodporne złącza typu lutowanego z czujnikiem i automatyką IP67
| Materiał izolacyjny: | PA+GF/TPU |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Mosiądz/pozłacany |
| Stopień wodoodporności: | IP67 |
| Trwałość: | ponad 500 cykli |
| Obowiązująca temperatura: | -25℃~+80℃ |
2,54 mm 1,27 mm Proste okrągłe 4-pinowe złącze głowicy 2-40-stykowe Pojedyncze dwurzędowe PBT PA6T
| Materiał z tworzywa sztucznego: | PA6T, PBT, LCP |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | mosiądz, brąz fosforowy |
| Obecna ocena: | 3A |
| wytrzymać napięcie: | 500 V |
| Platerowanie: | cynowane lub pozłacane |
Odporność na wysoką temperaturę kątowa listwa pinowa żeńska 2,0 mm 2,54 mm
| Materiał z tworzywa sztucznego: | PA6T, PBT, LCP |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | mosiądz, brąz fosforowy |
| Obecna ocena: | 3A |
| Napięcie znamionowe: | 250V |
| Platerowanie: | cynowane lub pozłacane |
Złącze wtykowe Złącze waflowe o rozstawie 6,35 mm 3 rzędy 350714-1
| Obudowa z tworzywa sztucznego: | PA66 |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Mosiądz |
| Obecna ocena: | 19A |
| Napięcie znamionowe: | 600 V |
| Platerowany: | pozłacane lub cynowane |

