Όλα τα Προϊόντα
-
Συνδετήρες επιγραφών PCB
-
Συνδετήρες επιγραφών καρφιτσών
-
Ελαφριοί συνδετήρες αυτοκινήτων
-
Αυτοκίνητοι συνδετήρες
-
Συνδετήρας FAKRA HSD
-
θηλυκό επιγραφών καρφιτσών
-
Συνδετήρας γκοφρετών
-
Συνδετήρες παροχής ηλεκτρικού ρεύματος
-
Αδιάβροχοι συνδετήρες
-
Βιομηχανικοί συνδετήρες
-
Σκληροί μετρικοί συνδετήρες
-
Συνδετήρες Champ
-
Συνδετήρες ινών
-
Συνδετήρες DIN 41612
-
Καλώδιο λουριών καλωδίων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Eric Ye
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613902450680
Whatsapp :
+8613902450680
λέξεις-κλειδιά [ pcb ] αγώνας 70 προϊόντα.
Πτυχώνοντας συνδετήρας βουλωμάτων 45 βαθμού μετάλλων συνδετήρων IDC κάλυψης 64P Champ αρσενικός
| Τύπος προϊόντων: | Champ IDC |
|---|---|
| Γένος: | Αρσενικό |
| Καρφίτσες: | 64pin |
| Υλικό μόνωσης: | PBT |
| Shell: | Μέταλλο |
αρσενικός SCSI 100pin πισσών HPDB 1.27mm συνδετήρας τύπων με την ύλη συγκολλήσεως κοχυλιών μετάλλων
| Υλικό: | PBT |
|---|---|
| Shell: | μέταλλο, SPCC |
| Πίσσα: | 1.27mm |
| Εφαρμογή: | σερβο, αυτόματη μηχανή |
| Καρφίτσες: | 100pin |
AMPSEAL 14pin 4.0mm αυτοκίνητοι συνδετήρες επιγραφών πισσών ορθογώνιοι αρσενικοί 776266 776267
| Πλαστικό υλικό: | PBT GF15 |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Χρώμα: | μαύρος, άσπρος, μπλε, |
| Πίσσα: | 4.0mm |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 8-10A |
πίσσα 4.2mm 90 διπλό αρσενικό υπόλοιπου κόσμου επιγραφών 2*5P 2~40pin καρφιτσών Molex βαθμού
| Πλαστικό υλικό: | PA6T, PBT, LCP |
|---|---|
| Τελικό υλικό: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 3A |
| Αντίσταση της τάσης: | 500V εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Πίσσα: | 4.2mm |
Πίσσα 3.96mm ύψος 3.2mm πίνακας καρφιτσών 2-20 για να επιβιβαστεί στο εναλλασσόμενο ρεύμα συνδετήρων SMT 500V
| Κατοικία Pastic: | LCP+30%G.F UL94V-0 |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 7A |
| Σειρά θερμοκρασίας: | -40-+105 βαθμός |
| Αντίσταση της τάσης: | 500V εναλλασσόμενο ρεύμα |
Εποξική ρητίνη 500 συνδετήρων κύκλων αρσενική ή θηλυκή αδιάβροχη/λαστιχένια σφράγιση
| Γένος: | Αρσενικό ή θηλυκό |
|---|---|
| Αδιάβροχος βαθμός: | IP65/IP67 |
| Καρφίτσες: | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 καρφίτσες |
| Διάρκεια: | 500 κύκλοι ή περισσότεροι |
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητος, βιομηχανικός και αυτόματος |
Αδιάβροχοι συνδετήρες IP67 τύπων ύλης συγκολλήσεως ελέγχου αισθητήρων και αυτοματοποίησης
| Υλικό μονωτών: | PA+GF/TPU |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | Ορείχαλκος/glod-καλυμμένος |
| Αδιάβροχος βαθμός: | IP67 |
| Διάρκεια: | περισσότεροι από 500 κύκλοι |
| Εφαρμόσιμη θερμοκρασία: | -25℃~+80℃ |
ευθύς κύκλος 4 ενιαίος διπλός υπόλοιπος κόσμος PBT PA6T 2.54mm 1.27mm συνδετήρων 2-40pin επιγραφών καρφιτσών
| Πλαστικό υλικό: | PA6T, PBT, LCP |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 3A |
| Αντίσταση της τάσης: | 500V |
| Επένδυση: | κασσίτερος ή χρυσός που καλύπτεται |
Υψηλής θερμοκρασίας θηλυκό 2.0mm 2.54mm επιγραφών καρφιτσών σωστής γωνίας αντίστασης
| Πλαστικό υλικό: | PA6T, PBT, LCP |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 3A |
| Εκτιμημένη τάση: | 250v |
| Επένδυση: | κασσίτερος ή χρυσός που καλύπτεται |
Συνδετήρας 6.35MM συνδετήρας 3 σειρές 350714-1 υποδοχών καρφιτσών γκοφρετών πισσών
| Πλαστική κατοικία: | PA66 |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | Ορείχαλκος |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 19A |
| τάση που εκτιμάται: | 600V |
| Καλυμμένος: | χρυσός ή κασσίτερος που καλύπτεται |

