Alle producten
-
PCB-Kopbalschakelaars
-
Pin Header Connectors
-
Auto Lichte Schakelaars
-
Automobielschakelaars
-
De Schakelaar van FAKRA HSD
-
het wijfje van de speldkopbal
-
Wafeltjeschakelaar
-
Voedingschakelaars
-
Waterdichte Schakelaars
-
Industriële Schakelaars
-
Harde Metrische Schakelaars
-
Champschakelaars
-
Vezelschakelaars
-
De Schakelaars van DIN 41612
-
De Kabel van de draaduitrusting
Contactpersoon :
Eric Ye
Telefoonnummer :
+8613902450680
Whatsapp :
+8613902450680
zoekwoorden [ pcb ] bij elkaar passen 70 producten.
Mannelijke de Stop Plooiende Schakelaar van 45 de Dekkings64p Champ Schakelaars IDC van het Graadmetaal
| Producttype: | Champ IDC |
|---|---|
| Geslacht: | Mannetje |
| Spelden: | 64pin |
| Isolatiemateriaal: | PBT |
| Shell: | Metaal |
1.27mm hoogtehpdb Type de mannelijke Schakelaar van SCSI 100pin met metaalshell soldeersel
| Materiaal: | PBT |
|---|---|
| Shell: | metaal, SPCC |
| Hoogte: | 1.27mm |
| Toepassing: | servo, automatische machine |
| Spelden: | 100pin |
AMPSEAL 14pin 4.0mm Automobielschakelaars van de Hoogte de net Hoekige Mannelijke Kopbal 776266 776267
| Kunststof: | PBT GF15 |
|---|---|
| Contactmateriaal: | messing, fosfoorbrons |
| Kleur: | zwart, wit, blauw, |
| Hoogte: | 4.0mm |
| Geschatte stroom: | 8-10A |
4.2mm Hoogte 90 Dubbel de Rijmannetje van Graadmolex Pin Header 2*5P 2~40pin
| Kunststof: | PA6T, PBT, LCP |
|---|---|
| Eindmateriaal: | messing, fosfoorbrons |
| Geschatte stroom: | 3A |
| Het weerstaan van Voltage: | 500V AC |
| Hoogte: | 4.2mm |
Hoogte 3.96mm Hoogte 3.2mm 2-20 Pin Board To Board Connector SMT 500V AC
| Pastichuisvesting: | LCP+30%G.F UL94V-0 |
|---|---|
| Contactmateriaal: | messing, fosfoorbrons |
| Geschatte stroom: | 7A |
| Temperatuurwaaier: | -40-+105 graad |
| Het weerstaan van Voltage: | 500V AC |
Epoxyhars van 500 Cycli de Mannelijke of Vrouwelijke Waterdichte Schakelaars/het Rubber Verzegelen
| Geslacht: | Mannetje of Wijfje |
|---|---|
| Waterdichte Rang: | IP65/IP67 |
| Spelden: | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 Spelden |
| Duurzaamheid: | 500 cycli of meer |
| Toepassing: | Automobiel, Industrieel en Automatisch |
Sensor en Automatiserings het Type van Controlesoldeersel Waterdichte Schakelaars IP67
| Isolatiemateriaal: | PA+GF/TPU |
|---|---|
| Contactmateriaal: | Messing/glod-Geplateerd |
| Waterdichte Rang: | IP67 |
| Duurzaamheid: | meer dan 500 cycli |
| Toepasselijke temperatuur: | -25℃~+80℃ |
2.54mm 1.27mm kiest Rechte Ronde 4 Pin Header Connector 2-40pin Dubbele Rij PBT PA6T uit
| Kunststof: | PA6T, PBT, LCP |
|---|---|
| Contactmateriaal: | messing, fosfoorbrons |
| Geschatte stroom: | 3A |
| Het weerstaan van Voltage: | 500V |
| Plateren: | geplateerd tin of goud |
Weerstands Rechte hoek op hoge temperatuur Pin Header Female 2.0mm 2.54mm
| Kunststof: | PA6T, PBT, LCP |
|---|---|
| Contactmateriaal: | messing, fosfoorbrons |
| Geschatte stroom: | 3A |
| Nominale spanning: | 250v |
| Plateren: | geplateerd tin of goud |
Pin Socket Connector 6.35MM Schakelaar 3 Rijen 350714-1 van het Hoogtewafeltje
| Plastic huisvesting: | PA66 |
|---|---|
| Contactmateriaal: | Messing |
| Geschatte stroom: | 19A |
| geschat voltage: | 600V |
| Geplateerd: | geplateerd goud of tin |

