Alle producten
-
PCB-Kopbalschakelaars
-
Pin Header Connectors
-
Auto Lichte Schakelaars
-
Automobielschakelaars
-
De Schakelaar van FAKRA HSD
-
het wijfje van de speldkopbal
-
Wafeltjeschakelaar
-
Voedingschakelaars
-
Waterdichte Schakelaars
-
Industriële Schakelaars
-
Harde Metrische Schakelaars
-
Champschakelaars
-
Vezelschakelaars
-
De Schakelaars van DIN 41612
-
De Kabel van de draaduitrusting
Contactpersoon :
Eric Ye
Telefoonnummer :
+8613902450680
Whatsapp :
+8613902450680
zoekwoorden [ pcb ] bij elkaar passen 70 producten.
De Raad van PA6T LCP om Pin Header-van de Kopbalschakelaars van PCB Hoogte 1.0mm in te schepen SMT
| Kunststof: | PA6T, LCP |
|---|---|
| Contactmateriaal: | messing, fosfoorbrons |
| Hoogte: | 0.5mm, 0.8mm, 1.0mm |
| Kleur: | Zwart blauw, |
| Spelden: | 2*2-2*40pins |
Dubbel van de Rechte hoekpcb van de Rij Zij 2.54mm Hoogte van de de Kopbalschakelaar Gouden de Flitspbt Materiaal
| Kunststof: | PA6T, PBT, LCP |
|---|---|
| Contactmateriaal: | messing, fosfoorbrons |
| Hoogte: | 2.54mm |
| Contactweerstand: | 20mΩ maximum |
| Isolatieweerstand: | 1000MΩ min |
1,0 AMPÈRENpcb zetten Schakelaarhoogte 1.27mm Raad op aan Raad Vrouwelijke Dubbele het Type van Rijsmt Hoge snelheid
| materialial plastiek: | PA6T, PA9T, LCP |
|---|---|
| Contactmateriaal: | messing, fosfoorbrons |
| Hoogte: | 1.27mm |
| Geschatte stroom: | 1A |
| Werkende Temperatuur: | -40-+105 graad |
1.27mm de Schakelaargoud Geplateerde CN van Hoogtepbt GF30 PCB Vrouwelijke Servotype Rechte hoek
| Eindcontact: | Fosfoorbrons |
|---|---|
| Shell: | zink, SPCC |
| Huisvesting: | PBT GF30 |
| Contactplateren: | Geplateerd goud |
| Hoogte: | 1.27mm hoogte |
1.27mm Hoogteraad om PCB-Schakelaar Mannelijke Vrouwelijke Kopballen 12Pin 24Pin in te schepen
| Kunststof: | PBT, PA6T, LCP, |
|---|---|
| Contactmateriaal: | messing, fosfoorbrons |
| Hoogte: | 1.27mm |
| Werkende Temperatuur: | -40--+105 graad |
| Geschatte stroom: | 2A |
2.54mm Vakje de Schakelaaronderdompeling 2,5 PA6T van PCB van de Kopbal40pin 2*20P Rechte hoek Automobiel
| Kunststof: | PBT, PA6T, LCP |
|---|---|
| Contactmateriaal: | messing, fosfoorbrons |
| Hoogte: | 2.54mm |
| Geschatte stroom: | 3A |
| Plateren: | 3A |
2.54mm Gouden Plateren 2-40P van PCB van Hoogte het Vrouwelijke Pin Connector
| Kunststof: | PBT, PA6T, LCP |
|---|---|
| Contactmateriaal: | messing, fosfoorbrons |
| Hoogte: | 2.54mm |
| Geschatte stroom: | 3A |
| Plateren: | geplateerd goud of tin |
2.16mm Hoogte 957 Champ-Schakelaarspcb zet Centronic-Schakelaar 100P op
| Kunststof: | PBT |
|---|---|
| Contactmateriaal: | Messing |
| Hoogte: | 2.16mm |
| Spelden: | speld 100 |
| Shell: | Vernikkeld |
PBT GF30 12 van de Kopbal het Automobielschakelaars van Speldpcb Zwarte Alternatief voor TE 174051-2
| Kunststof: | PBT GF30 |
|---|---|
| Contactmateriaal: | messing, fosfoorbrons |
| Hoogte: | 2.54mm, 2.5mm |
| Geschatte stroom: | 3-5A |
| Plateren: | geplateerd goud of tin |
Vrouwelijke Ruwe Hoogte 1.27mm van de Hoge snelheidsschakelaar het Type van SMC type-B SMT de Raad van PCB om Schakelaars in te schepen
| Kunststof: | PA6T, PA9T, LCP |
|---|---|
| Contactmateriaal: | messing, fosfoorbrons |
| Hoogte: | 1.27mm |
| Geschatte stroom: | 1.5A |
| Plateren: | geplateerd tin of goud |

