Tüm ürünler
-
PCB Başlık Konnektörleri
-
Pim Başlığı Konnektörleri
-
Araba Işık Konnektörleri
-
Otomotiv Konnektörleri
-
FAKRA HSD Konektörü
-
Pim Başlığı Dişi
-
Gofret Bağlayıcı
-
Güç Kaynağı Konnektörleri
-
Su geçirmez Konnektörler
-
Endüstriyel Konnektörler
-
Sert Metrik Konnektörler
-
Şampiyon Konnektörleri
-
Fiber Konnektörler
-
DIN 41612 Konnektörler
-
Tel Tesisat Kablosu
İlgili kişi :
Eric Ye
Telefon numarası :
+8613902450680
Naber :
+8613902450680
anahtar kelimeler [ pcb ] eşleşme 70 Ürünler.
PA6T LCP Panodan Panoya Pim Başlığı PCB Başlığı Konnektörleri Pitch 1.0mm SMT
| plastik malzeme: | PA6T, LCP |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | pirinç, fosforlu bronz |
| Saha: | 0,5 mm, 0,8 mm, 1,0 mm |
| Renk: | Mavi siyah |
| Pimler: | 2*2-2*40 pin |
Çift Sıralı Yan 2.54mm Pitch Sağ Açılı PCB Başlık Konnektörü Altın Flaş PBT Malzemesi
| plastik malzeme: | PA6T, PBT, LCP |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | pirinç, fosforlu bronz |
| Saha: | 2,54 mm |
| Kontak direnci: | 20mΩ Maks |
| Yalıtım direnci: | 1000MΩ Min |
1.0 AMP PCB Montaj Konektörü Pitch 1.27mm Karttan Panoya Dişi Çift Sıralı SMT Tipi Yüksek Hız
| plastik malzeme: | PA6T, PA9T, LCP |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | pirinç, fosforlu bronz |
| Saha: | 1,27 mm |
| Mevcut Puan: | 1 A |
| Çalışma sıcaklığı: | -40-+105 derece |
1.27mm Pitch PBT GF30 PCB Dişi Servo Konnektör Altın Kaplama CN Tipi Sağ Açı
| Bağlantı Noktası: | fosforlu bronz |
|---|---|
| Kabuk: | çinko, SPCC |
| Konut: | PBT GF30 |
| Kontak Kaplama: | Altın kaplama |
| Saha: | 1,27 mm adım |
1.27mm Pitch Board - Board PCB Konektörü Erkek Dişi Başlıklar 12Pin 24Pin
| plastik malzeme: | PBT, PA6T, LCP, |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | pirinç, fosforlu bronz |
| Saha: | 1,27 mm |
| Çalışma sıcaklığı: | -40--+105 derece |
| Anma akımı: | 2A |
2.54mm Kutu Başlığı 40Pin 2*20P Dik Açı PCB Konektörü DIP 2.5 PA6T Otomotiv
| plastik malzeme: | PBT, PA6T, LCP |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | pirinç, fosforlu bronz |
| Saha: | 2,54 mm |
| Mevcut Puan: | 3 A |
| Kaplama: | 3 A |
2.54mm Pitch Dişi Pimli Konnektör PCB Altın Kaplama 2-40P
| plastik malzeme: | PBT, PA6T, LCP |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | pirinç, fosforlu bronz |
| Saha: | 2,54 mm |
| Mevcut Puan: | 3 A |
| Kaplama: | altın veya kalay kaplama |
2,16 mm Pitch 957 Şampiyon Konnektörler PCB Montajlı Centronic Konnektör 100P
| plastik malzeme: | PBT |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | Pirinç |
| Saha: | 2,16 mm |
| Pimler: | 100 pim |
| Kabuk: | Nikel kaplama |
PBT GF30 12 Pimli PCB Başlığı Otomotiv Konnektörleri TE 174051-2'ye Siyah Alternatif
| plastik malzeme: | PBT GF30 |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | pirinç, fosforlu bronz |
| Saha: | 2,54 mm, 2,5 mm |
| Mevcut Puan: | 3-5A |
| Kaplama: | altın veya kalay kaplama |
Dişi Sağlam Yüksek Hızlı Konnektör Pitch 1.27mm SMC Type-B SMT Tipi PCB Kartından Kart Konnektörlerine
| plastik malzeme: | PA6T, PA9T, LCP |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | pirinç, fosforlu bronz |
| Saha: | 1,27 mm |
| Mevcut Puan: | 1,5A |
| Kaplama: | kalay veya altın kaplama |

