همه محصولات
تماس با شخص :
Eric Ye
شماره تلفن :
+8613902450680
واتساپ :
+8613902450680
کلید واژه ها [ pcb ] همخوانی داشتن 70 محصولات.
PA6T LCP Board To Board Pin Header PCB Header Connectors Pitch 1.0mm SMT
| مواد پلاستیکی: | PA6T، LCP |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج، فسفر برنز |
| گام صدا: | 0.5 میلی متر، 0.8 میلی متر، 1.0 میلی متر |
| رنگ: | سرمه ای |
| پین ها: | 2*2-2*40 پین |
کانکتور هدر PCB با زاویه راست 2.54 میلی متری کنار ردیف دو طرفه، مواد PBT فلش طلایی
| مواد پلاستیکی: | PA6T، PBT، LCP |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج، فسفر برنز |
| گام صدا: | 2.54 میلی متر |
| مقاومت تماسی: | حداکثر 20mΩ |
| مقاومت عایق: | حداقل 1000MΩ |
کانکتور نصب مدار PCB 1.0 آمپر گام برد 1.27 میلی متری به برد زن دو ردیفه SMT نوع سرعت بالا
| مواد پلاستیکی: | PA6T، PA9T، LCP |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج، فسفر برنز |
| گام صدا: | 1.27 میلی متر |
| رتبه فعلی: | 1A |
| دمای عملیاتی: | -40-+105 درجه |
کانکتور سروو زن 1.27 میلی متری PBT GF30 PCB با روکش طلا نوع زاویه راست CN
| تماس با ترمینال: | فسفر برنز |
|---|---|
| پوسته: | روی، SPCC |
| مسکن: | PBT GF30 |
| تماس با آبکاری: | روکش طلا |
| گام صدا: | زمین 1.27 میلی متر |
1.27 میلی متر Pitch Board To Board کانکتور PCB Male Female Headers 12Pin 24Pin
| مواد پلاستیکی: | PBT، PA6T، LCP، |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج، فسفر برنز |
| گام صدا: | 1.27 میلی متر |
| دمای عملیاتی: | -40--+105 درجه |
| جریان رتبه بندی شده: | 2A |
2.54 میلی متر جعبه سربرگ 40 پین 2*20P کانکتور PCB زاویه راست DIP 2.5 PA6T Automotive
| مواد پلاستیکی: | PBT، PA6T، LCP |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج، فسفر برنز |
| گام صدا: | 2.54 میلی متر |
| رتبه فعلی: | 3A |
| آبکاری: | 3A |
کانکتور پین ماده 2.54 میلیمتری Pitch Plating PCB طلا 2-40P
| مواد پلاستیکی: | PBT، PA6T، LCP |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج، فسفر برنز |
| گام صدا: | 2.54 میلی متر |
| رتبه فعلی: | 3A |
| آبکاری: | روکش طلا یا قلع |
اتصالات 2.16 میلی متری Pitch 957 Champ Connector PCB Mount Centronic 100P
| مواد پلاستیکی: | PBT |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج |
| گام صدا: | 2.16 میلی متر |
| پین ها: | 100 پین |
| پوسته: | نیکل اندود |
PBT GF30 12 پین PCB Header Automotive Connectors مشکی جایگزین TE 174051-2
| مواد پلاستیکی: | PBT GF30 |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج، فسفر برنز |
| گام صدا: | 2.54 میلی متر، 2.5 میلی متر |
| رتبه فعلی: | 3-5A |
| آبکاری: | روکش طلا یا قلع |
کانکتور زن مقاوم با سرعت بالا پیچ 1.27 میلی متر SMC Type-B SMT نوع برد PCB به کانکتورهای برد
| مواد پلاستیکی: | PA6T، PA9T، LCP |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج، فسفر برنز |
| گام صدا: | 1.27 میلی متر |
| رتبه فعلی: | 1.5A |
| آبکاری: | قلع یا روکش طلا |

