همه محصولات
تماس با شخص :
Eric Ye
شماره تلفن :
+8613902450680
واتساپ :
+8613902450680
کلید واژه ها [ pcb ] همخوانی داشتن 70 محصولات.
2.54 میلی متر 3 ردیف ترمینال نر DIN 41612 اتصالات 3*10 پین PCB اروپایی زاویه راست
| مواد پلاستیکی: | PBT |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج |
| گام صدا: | 2.54 میلی متر |
| رنگ: | خاکستری |
| آبکاری: | روکش طلا |
23 پین 4.0 میلی متر گام نر هدر پیچ AMPSEAL درج شده PCB نوع ECU خودرو
| مواد پلاستیکی: | PBT GF30 |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج، فسفر برنز |
| جریان رتبه بندی شده: | 8A، 10A |
| آبکاری: | قلع یا روکش طلا |
| پین ها: | 8، 14، 23، 35 پین |
گرد 1.27 میلیمتری نر هدر پین مستقیم 2-40p Dip Smt تک ردیف PCB 2mm 2.54mm
| مواد پلاستیکی: | PA6T، PA9T، PBT |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج، فسفر برنز |
| گام صدا: | 1.27 میلی متر، 2.0 میلی متر، 2.54 میلی متر |
| رتبه فعلی: | 3A |
| آبکاری: | قلع یا روکش طلا |
اتصالات DIN 41612 64 پین دیپ لحیم کاری نوع C رابط ماده
| نام تجاری: | شاین لینک |
|---|---|
| شماره ردیف: | ردیف سه گانه |
| گام صدا: | 2.54 میلی متر |
| سبک های خاتمه: | لحیم کاری غوطه ور |
| جزئیات بسته بندی: | سینی |
40 Pin Pitch 2.54mm Break Away Mae Female Headers Board to Board
| مواد پلاستیکی: | PA6T، PBT، LCP، |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج، فسفر برنز |
| گام صدا: | 2.54 میلی متر |
| شماره پین: | 1-40 پین |
| رنگ: | مشکی |
اتصالات تخته به برد Pitch 2.0mm Dual Row Header Connector 180 Pin
| مواد پلاستیکی: | PBT، PA6T، LCP |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج، فسفر برنز |
| رتبه فعلی: | 3A |
| تایپ کنید: | هیئت به هیئت |
| آبکاری: | قلع یا روکش طلا |
اتصالات هدر 5 پین 2.54 میلی متری SMT نوع PA6T Automotive
| مواد پلاستیکی: | PA6T، PBT، LCP |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج، فسفر برنز |
| گام صدا: | 2.54 میلی متر |
| رتبه فعلی: | 3A |
| آبکاری: | روکش طلا یا قلع |
اتصالات سربرگ پین زاویه راست سه ردیفه 2.54 میلی متری اتصال خودکار PA6T با روکش طلا
| مواد پلاستیکی: | PBT، PA6T، LCP |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج، فسفر برنز |
| رتبه فعلی: | 3A |
| گام صدا: | 2.54 میلی متر |
| آبکاری: | روکش طلا یا قلع |
2.0 میلیمتر 2.54 میلیمتر گام راست زاویه راست جعبه SMT کانکتور سربرگ پوشیده شده PA6T با روکش طلا
| مواد پلاستیکی: | PBT، PA6T، LCP |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج، فسفر برنز |
| گام صدا: | 2.0 میلی متر، 2.54 میلی متر، |
| رتبه فعلی: | 3A |
| آبکاری: | روکش طلا یا قلع |
PA6T LCP PBT 16 پین کانکتور هدر H2.0mm قلع یا روکش طلا
| بدنه پلاستیکی: | PA6T، LCP، PBT |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج، فسفر برنز |
| گام صدا: | 4.2 میلی متر |
| رتبه فعلی: | 3A |
| آبکاری: | قلع یا روکش طلا |

