Tüm ürünler
-
PCB Başlık Konnektörleri
-
Pim Başlığı Konnektörleri
-
Araba Işık Konnektörleri
-
Otomotiv Konnektörleri
-
FAKRA HSD Konektörü
-
Pim Başlığı Dişi
-
Gofret Bağlayıcı
-
Güç Kaynağı Konnektörleri
-
Su geçirmez Konnektörler
-
Endüstriyel Konnektörler
-
Sert Metrik Konnektörler
-
Şampiyon Konnektörleri
-
Fiber Konnektörler
-
DIN 41612 Konnektörler
-
Tel Tesisat Kablosu
İlgili kişi :
Eric Ye
Telefon numarası :
+8613902450680
Naber :
+8613902450680
anahtar kelimeler [ pcb ] eşleşme 70 Ürünler.
2.54mm 3 Sıralı Erkek Terminal DIN 41612 Konnektörler 3*10pin PCB Avrupa Dik Açılı
| plastik malzeme: | PBT |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | Pirinç |
| Saha: | 2,54 mm |
| Renk: | Gri |
| Kaplama: | Altın kaplama |
23pin 4.0mm pitch erkek başlık AMPSEAL vidalı PCB tipi otomotiv ECU
| plastik malzeme: | PBT GF30 |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | pirinç, fosforlu bronz |
| Anma akımı: | 8A, 10A |
| Kaplama: | kalay veya altın kaplama |
| Pimler: | 8, 14, 23, 35 pimli |
Yuvarlak 1.27mm Erkek Dişi Düz Pin Başlığı 2-40p Dip Smt Tek Sıralı PCB 2mm 2.54mm
| plastik malzeme: | PA6T, PA9T, PBT |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | pirinç, fosforlu bronz |
| Saha: | 1,27 mm, 2,0 mm, 2,54 mm |
| Mevcut Puan: | 3 A |
| Kaplama: | kalay veya altın kaplama |
DIN 41612 Konnektörler 64 Pimli Daldırma Lehimli C Tipi Dişi Konnektör
| Marka: | Shinelink |
|---|---|
| Satır numarası: | üçlü sıra |
| Saha: | 2,54 mm |
| sonlandırma stilleri: | daldırma lehim |
| Ambalaj bilgileri: | Tepsi |
40 Pim Aralığı 2.54mm Ayrılabilir Erkek Dişi Başlıklar Panodan Panoya
| plastik malzeme: | PA6T, PBT, LCP, |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | pirinç, fosforlu bronz |
| Saha: | 2,54 mm |
| PIN numarası: | 1-40pin |
| Renk: | Siyah |
Panodan Panoya Konnektörler Pitch 2.0mm Çift Sıralı Başlık Konnektörü 180 Pin
| plastik malzeme: | PBT, PA6T, LCP |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | pirinç, fosforlu bronz |
| Mevcut Puan: | 3 A |
| Tip: | Kuruldan Kurula |
| Kaplama: | kalay veya altın kaplama |
2.54mm Pitch 5 Pimli Pin Başlığı Konnektörleri SMT Tipi PA6T Otomotiv
| plastik malzeme: | PA6T, PBT, LCP |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | pirinç, fosforlu bronz |
| Saha: | 2,54 mm |
| Mevcut Puan: | 3 A |
| Kaplama: | altın veya kalay kaplama |
Pitch 2.54mm Üç Sıralı Dik Açı Pim Başlığı Konnektörleri PA6T Altın Kaplama Otomatik Konnektör
| plastik malzeme: | PBT, PA6T, LCP |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | pirinç, fosforlu bronz |
| Mevcut Puan: | 3 A |
| Saha: | 2,54 mm |
| Kaplama: | altın veya kalay kaplama |
2.0mm 2.54mm Pitch Düz Dik Açı SMT Kutusu Örtülü Başlık Konnektörü PA6T Altın Kaplama
| plastik malzeme: | PBT, PA6T, LCP |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | pirinç, fosforlu bronz |
| Saha: | 2,0 mm, 2,54 mm, |
| Mevcut Puan: | 3 A |
| Kaplama: | altın veya kalay kaplama |
PA6T LCP PBT 16 Pimli Başlık Konnektörü H2.0mm Kalay veya Altın Kaplama
| plastik gövde: | PA6T, LCP, PBT |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | pirinç, fosforlu bronz |
| Saha: | 4,2 mm |
| Mevcut Puan: | 3 A |
| Kaplama: | kalay veya altın kaplama |

