Tüm ürünler
-
PCB Başlık Konnektörleri
-
Pim Başlığı Konnektörleri
-
Araba Işık Konnektörleri
-
Otomotiv Konnektörleri
-
FAKRA HSD Konektörü
-
Pim Başlığı Dişi
-
Gofret Bağlayıcı
-
Güç Kaynağı Konnektörleri
-
Su geçirmez Konnektörler
-
Endüstriyel Konnektörler
-
Sert Metrik Konnektörler
-
Şampiyon Konnektörleri
-
Fiber Konnektörler
-
DIN 41612 Konnektörler
-
Tel Tesisat Kablosu
İlgili kişi :
Eric Ye
Telefon numarası :
+8613902450680
Naber :
+8613902450680
anahtar kelimeler [ pcb ] eşleşme 70 Ürünler.
D-Sub Konnektörler 9 Pimli Erkek Panel Montajlı PCB Tipi Su Geçirmez Konnektörler IP67
| Plastik kap: | PA66+GF |
|---|---|
| Kabuk: | bakır alaşımı |
| Mevcut Puan: | 5A |
| Gerilim anma: | 300V |
| Sıcaklık aralığı: | -40-+85 derece |
1.5mm Pitch PCB Terminal Gofret Konnektörü 500V AC/Dakika
| Plastik kap: | PA9T, PA66, |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | pirinç, fosforlu bronz |
| Mevcut Puan: | 1 A |
| Dayanma Gerilimi: | 500V AC/dakika |
| Yalıtım Direnci: | 1000MΩ Min |
DIP Tek Çift Sıralı Au Flaş 2.54mm Pitch Dişi PCB Konnektörü PC104 PA6T
| plastik malzeme: | PA6T, PA9T, LCP |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | pirinç, fosforlu bronz |
| Mevcut Puan: | 3 A |
| Çalışma sıcaklığı: | -40-+105 derece |
| Kaplama: | altın veya kalay kaplama |
1.27mm Pitch MDR SCSI Dişi Konnektör Endüstriyel Konnektörler Dik Açı PCB 36 Pin
| izolatör malzemesi: | PBT |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | Pirinç |
| Kontak Kaplama: | Altın Flaş |
| Mevcut Puan: | 1 A |
| Saha: | 1,27 mm |
Delander 64 Pin 1.27mm Pitch Champ Konnektörleri PCB Tipi Dik Açılı İletişim Cihazları
| izolatör malzemesi: | PBT |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | Pirinç |
| Saha: | 1,27, 2,16 mm |
| Kabuk malzemesi: | bakır, çinko alaşımı, |
| Altın kaplama: | Altın Flaş |
1mm Pitch Pin Başlığı Erkek Dişi PCB Konektörü PA6T UL 94-V0
| plastik malzeme: | PBT, PA6T, LCP |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | pirinç, fosforlu bronz |
| Saha: | 1,0 mm |
| Anma akımı: | 1,5A |
| Kaplama: | kalay veya altın kaplama |
SMD PCB 2-40pin 1.27mm 2.0mm 2.54mm Pitch Dişi Başlık Düz Pim Başlığı
| Gövde Malzemesi: | PBT, PA6T, LCP |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | Pirinç |
| Saha: | 1,27 mm, 2,0 mm, 2,54 mm |
| Mevcut Puan: | 7A |
| Dayanma gerilimi: | 1000V AC/dakika |
776180-1 776163-1 PCB Erkek Otomotiv Konektörü 35 Pin 4.0mm Pitch 3 Sıra
| plastik malzeme: | PBT |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | pirinç, fosforlu bronz |
| Saha: | 4.0mm |
| Pimler: | 8, 14, 23, 35 pimli |
| Mevcut Puan: | 8-10A |
174973-2 Otomotiv PCB Başlığı 12 Pimli Oto Elektrik Konnektörü 2.5mm
| plastik malzeme: | PBT |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | pirinç, fosforlu bronz |
| Saha: | 2,5 mm |
| Pimler: | 8, 12, 16, 20 pimli, |
| Mevcut Puan: | 3-5A |
2,54 mm Pitch PCB DIN 41612 Konnektörler 32 Pin 48 Pin 96 Pin
| plastik malzeme: | PBT GF30 |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | Pirinç |
| Saha: | 2,54 mm |
| Pimler: | 32, 48, 96 pimli |
| Kaplama: | kalay veya altın kaplama |

