Όλα τα Προϊόντα
-
Συνδετήρες επιγραφών PCB
-
Συνδετήρες επιγραφών καρφιτσών
-
Ελαφριοί συνδετήρες αυτοκινήτων
-
Αυτοκίνητοι συνδετήρες
-
Συνδετήρας FAKRA HSD
-
θηλυκό επιγραφών καρφιτσών
-
Συνδετήρας γκοφρετών
-
Συνδετήρες παροχής ηλεκτρικού ρεύματος
-
Αδιάβροχοι συνδετήρες
-
Βιομηχανικοί συνδετήρες
-
Σκληροί μετρικοί συνδετήρες
-
Συνδετήρες Champ
-
Συνδετήρες ινών
-
Συνδετήρες DIN 41612
-
Καλώδιο λουριών καλωδίων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Eric Ye
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613902450680
Whatsapp :
+8613902450680
λέξεις-κλειδιά [ pcb ] αγώνας 70 προϊόντα.
Οι δ-υπο- συνδετήρες 9 αρσενική επιτροπή καρφιτσών τοποθετούν τους αδιάβροχους συνδετήρες IP67 τύπων PCB
| Πλαστική κατοικία: | PA66+GF |
|---|---|
| Shell: | coper κράμα |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 5A |
| τάση που εκτιμάται: | 300V |
| Σειρά θερμοκρασίας: | -40-+85 βαθμός |
τελικός συνδετήρας 500V AC/Minute γκοφρετών PCB πισσών 1.5mm
| Πλαστική κατοικία: | PA9T, PA66, |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 1A |
| Αντίσταση της τάσης: | 500V AC/minute |
| Αντίσταση μόνωσης: | 1000MΩ λ. |
Ενιαία διπλή λάμψη 2.54mm θηλυκός συνδετήρας PC104 PA6T Au σειρών ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ PCB πισσών
| Πλαστικό υλικό: | PA6T, PA9T, LCP |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 3A |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40-+105 βαθμός |
| Επένδυση: | χρυσός ή κασσίτερος που καλύπτεται |
βιομηχανική καρφίτσα PCB 36 σωστής γωνίας συνδετήρων θηλυκών συνδετήρων πισσών MDR SCSI 1.27mm
| Υλικό μονωτών: | PBT |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | Ορείχαλκος |
| Επένδυση επαφών: | Χρυσή λάμψη |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 1A |
| Πίσσα: | 1.27mm |
Delander 64 καρφίτσα 1.27mm ορθογώνιες συσκευές επικοινωνίας τύπων PCB συνδετήρων Champ πισσών
| Υλικό μονωτών: | PBT |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | Ορείχαλκος |
| Πίσσα: | 1.27, 2.16mm |
| Υλικό της Shell: | χαλκός, κράμα ψευδάργυρου, |
| Χρυσός που καλύπτεται: | Χρυσή λάμψη |
άνδρα-γυναίκας PCB καρφιτσών πισσών 1mm συνδετήρας PA6T UL 94-V0 επιγραφών
| Πλαστικό υλικό: | PBT, PA6T, LCP |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Πίσσα: | 1.0MM |
| Εκτιμημένο ρεύμα: | 1.5A |
| Επένδυση: | κασσίτερος ή χρυσός που καλύπτεται |
PCB 2-40pin 1.27mm SMD 2.0mm 2.54mm πισσών θηλυκή επιγραφή καρφιτσών επιγραφών ευθεία
| Υλικό σώματος: | PBT, PA6T, LCP |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | Ορείχαλκος |
| Πίσσα: | 1.27mm, 2.0mm, 2.54mm |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 7A |
| Αντισταθείτε την τάση: | 1000V AC/minute |
776180-1 αρσενικός αυτοκίνητος συνδετήρας 35 καρφίτσα 4.0mm πίσσα 3 PCB 776163-1 σειρές
| Πλαστικό υλικό: | PBT |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Πίσσα: | 4.0mm |
| Καρφίτσες: | 8, 14, 23, 35pin |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 8-10A |
174973-2 αυτοκίνητη επιγραφή 12 αυτόματος ηλεκτρικός συνδετήρας 2.5mm PCB καρφιτσών
| Πλαστικό υλικό: | PBT |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Πίσσα: | 2.5mm |
| Καρφίτσες: | 8, 12, 16, 20pin, |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 3-5A |
PCB DIN 41612 συνδετήρες 32 καρφίτσα 48 καρφίτσα 96 πισσών 2.54mm καρφίτσα
| Πλαστικό υλικό: | PBT GF30 |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | Ορείχαλκος |
| Πίσσα: | 2.54mm |
| Καρφίτσες: | 32, 48, 96pin |
| Επένδυση: | κασσίτερος ή χρυσός που καλύπτεται |

