Όλα τα Προϊόντα
-
Συνδετήρες επιγραφών PCB
-
Συνδετήρες επιγραφών καρφιτσών
-
Ελαφριοί συνδετήρες αυτοκινήτων
-
Αυτοκίνητοι συνδετήρες
-
Συνδετήρας FAKRA HSD
-
θηλυκό επιγραφών καρφιτσών
-
Συνδετήρας γκοφρετών
-
Συνδετήρες παροχής ηλεκτρικού ρεύματος
-
Αδιάβροχοι συνδετήρες
-
Βιομηχανικοί συνδετήρες
-
Σκληροί μετρικοί συνδετήρες
-
Συνδετήρες Champ
-
Συνδετήρες ινών
-
Συνδετήρες DIN 41612
-
Καλώδιο λουριών καλωδίων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Eric Ye
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613902450680
Whatsapp :
+8613902450680
λέξεις-κλειδιά [ pcb ] αγώνας 70 προϊόντα.
2-2328724-5 συνδετήρες 0.3mm επιγραφών PCB μπροστινό καλώδιο κεντρικών γραμμών για να επιβιβαστεί στο συνδετήρα
| Πλαστικό υλικό: | LCP, UL94V0 |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | Χαλκός φωσφόρων |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 0.5A |
| Αντίσταση της τάσης: | 250v |
| Αντίσταση επαφών: | ωμ λ. 20m |
Κανένας-ZIF σωστή γωνία συνδετήρων επιγραφών PCB τύπων FPC/FFC ΕΜΒΎΘΙΣΗΣ δευτερεύουσα είσοδος 90 βαθμού
| Πλαστικό υλικό: | LCP |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | Χαλκός φωσφόρων |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 0.5A |
| Αντίσταση της τάσης: | 250v |
| Αντίσταση επαφών: | ωμ Max 20m |
επιγραφή καλυμμένο κασσίτερος PA6T ΕΜΒΎΘΙΣΗΣ συνδετήρων επιγραφών PCB Conn πισσών 4.2mm
| Πλαστικό υλικό: | PA6T, LCP |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 9A |
| τάση που εκτιμάται: | 500V |
| Σειρά θερμοκρασίας: | -40-+105 βαθμός |
Καλυμμένος χρυσός συνδετήρας υποδοχών PCB με το προαιρετικό ύψος
| Επένδυση επαφών: | Χρυσός |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων: | Επιγραφή |
| Πλάτος: | Προαιρετικός |
| Όνομα προϊόντων: | Συνδετήρες επιγραφών PCB |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -25°C σε +85°C |
Λήξη ύλης συγκολλήσεως σειρών συνδετήρων 1-2 πινάκων PCB -25°C σε +85°C
| Τύπος συνδετήρων: | Επιγραφή |
|---|---|
| Λήξη: | Ύλη συγκολλήσεως, τακτοποίηση Τύπου |
| Αριθμός θέσεων: | 2-40, 1-20, |
| Όνομα προϊόντων: | Συνδετήρες επιγραφών PCB |
| Εκτίμηση τάσης: | 250V |
Συνδετήρες επιγραφών PCB λήξης ύλης συγκολλήσεως με το θερμοπλαστικό μονωτή και μέσω του μονταρίσματος τρυπών
| Τρέχουσα εκτίμηση: | 3A |
|---|---|
| Υλικό μονωτών: | Θερμοπλαστικός |
| Υλικό επαφών: | Κράμα χαλκού |
| Τύπος συνδετήρων: | Επιγραφή |
| Πίσσα: | 2.54mm |
Θερμοπλαστικοί συνδετήρες επιγραφών PCB 3A για τις ηλεκτρονικές συσκευές
| Υλικό επαφών: | Κράμα χαλκού |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης: | 250V |
| Ύψος: | Προαιρετικός |
| Τοποθετώντας τύπος: | Μέσω της τρύπας |
| Τύπος συνδετήρων: | Επιγραφή |
250V μέσω του συνδετήρα πινάκων PCB τρυπών
| Insulator Material: | Thermoplastic |
|---|---|
| Contact Material: | Copper Alloy |
| Number of Positions: | 2-40, 1-20, |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Pitch: | 2.54mm |
7222-1368 καλώδιο καρφιτσών YZK 16 στους αυτοκίνητους συνδετήρες 2.54mm καλωδίων πινάκων PCB
| Πλαστικό υλικό: | PBT |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | Ορείχαλκος |
| Πίσσα: | 2.54mm |
| Χρώμα: | άσπρος |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 3-5A |
Χωρίζοντας κατά διαστήματα 2.2mm 24 θηλυκά αρσενικά PCB καρφιτσών σφράγισαν τους ηλεκτρικούς συνδετήρες αυτοκίνητο PA6T
| Πλαστικό υλικό: | PA6T, PBT, LCP |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 3A |
| τάση που εκτιμάται: | 300V |
| Επένδυση: | κασσίτερος ή χρυσός που καλύπτεται |

