Όλα τα Προϊόντα
-
Συνδετήρες επιγραφών PCB
-
Συνδετήρες επιγραφών καρφιτσών
-
Ελαφριοί συνδετήρες αυτοκινήτων
-
Αυτοκίνητοι συνδετήρες
-
Συνδετήρας FAKRA HSD
-
θηλυκό επιγραφών καρφιτσών
-
Συνδετήρας γκοφρετών
-
Συνδετήρες παροχής ηλεκτρικού ρεύματος
-
Αδιάβροχοι συνδετήρες
-
Βιομηχανικοί συνδετήρες
-
Σκληροί μετρικοί συνδετήρες
-
Συνδετήρες Champ
-
Συνδετήρες ινών
-
Συνδετήρες DIN 41612
-
Καλώδιο λουριών καλωδίων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Eric Ye
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613902450680
Whatsapp :
+8613902450680
λέξεις-κλειδιά [ pcb ] αγώνας 70 προϊόντα.
Το δ-υποβρύχιο 9 αρσενική επιτροπή καρφιτσών τοποθετεί τον ορθογώνιο αδιάβροχο τύπο IP67 PCB συνδετήρων
| Πλαστική κατοικία: | PA66+GF30 |
|---|---|
| Shell: | κράμα χαλκού |
| Σειρά θερμοκρασίας: | -40-+85 βαθμός |
| Στεγανοποιήστε: | IP67 |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 5A |
Πίσσα 2.54mm θηλυκή PCB καρφιτσών υποδοχή 2x20 πινάκων επιγραφών που συσσωρεύει την επιγραφή
| πλαστικό σώμα: | PA6T, PA9T, LCP, PBT |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 3A |
| τάση που εκτιμάται: | 300V |
| Επένδυση: | κασσίτερος ή χρυσός που καλύπτεται |
Πίνακας για να επιβιβαστεί στην πίσσα 0.5mm 2x25P SMT συνδετήρων επιγραφών PCB για το θηλυκό cOem ύλης συγκολλήσεως πινάκων BTB PCD
| πλαστικό σώμα: | PA6T, PBT, LCP |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Πίσσα: | 0.5mm, 0.8mm, 1.0mm |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 0.5A-1A |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40-+105 βαθμός |
Συνδετήρας 2.54mm πίσσα 40 συνδετήρες PBT LCP επιγραφών κιβωτίων επιγραφών PCB καρφιτσών
| Πλαστικό υλικό: | PBT, LCP |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | Ορείχαλκος |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 3A |
| τάση που εκτιμάται: | 250v |
| Καλυμμένος: | χρυσός ή κασσίτερος που καλύπτεται |
οριζόντιοι πίσω συνδετήρες FPC επιγραφών PCB τύπων κτύπημα-κλειδαριών ZIF πισσών 0.5mm/συνδετήρες FFC
| Πλαστικό υλικό: | LCP |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | Χαλκός φωσφόρων |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 0.5A |
| Αντισταθείτε την τάση: | 500V |
| Αντίσταση επαφών: | ≤20 MΩ |
Πίσσα 10.0mm ενιαία γκοφρέτα υπόλοιπου κόσμου συνδετήρων επιγραφών PCB δύναμης που στεγάζει τελικό PA66 PA46 UL94v0
| Πλαστικό υλικό: | PA66, PA46 UL94v0 |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 16A |
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
| Επένδυση: | κασσίτερος ή χρυσός που καλύπτεται |
θηλυκός SMD SMT 0.5mm πισσών PCB επιγραφών συνδετήρας τύπων BTB εισόδων συνδετήρων 20P 40P 50P δευτερεύων
| Πλαστικό υλικό: | PA9T/LCP UL94V~0 |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | PA9T/LCP UL94V~0 |
| Πίσσα: | 0.5mm |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 0.5A |
| Αντίσταση μόνωσης: | ωμ 500M/λ. |
Πίνακας για να επιβιβαστεί στους συνδετήρες 0.8mm άνδρα-γυναίκας SMT 0.5mm πισσών τύπος BTB επιγραφών PCB εισόδων τύπων 20P 60P 80P δευτερεύων
| Πλαστικό υλικό: | PA6T, PA9T, PBT, |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Πίσσα: | 0.5mm, 0.8mm |
| Εκτιμημένο ρεύμα: | 0.5A, 1A |
| Αντίσταση της τάσης: | 200V AC/minute |
Συνδετήρες 2.54mm επιγραφών PCB αυλακώσεων ακρών καρτών σωστής γωνίας PBT GF30
| Πλαστικό υλικό: | PBT GF30 |
|---|---|
| Επαφή: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Πίσσα: | 2.54mm |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 3A |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40-+105 βαθμός |
180° ορθογώνιοι DB9 βιομηχανικοί συνδετήρες DSUB ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ για το Μαύρο PCB PBT με την πίσω βίδα δικράνων
| Υλικό μονωτών: | PBT |
|---|---|
| Υλικό της Shell: | Ανοξείδωτο ατσάλι, Χαλκός |
| Αντίσταση επαφών: | 20mΩ Max |
| Αντίσταση μόνωσης: | 1000MΩ λ. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -55℃ σε +105℃ |

