Όλα τα Προϊόντα
-
Συνδετήρες επιγραφών PCB
-
Συνδετήρες επιγραφών καρφιτσών
-
Ελαφριοί συνδετήρες αυτοκινήτων
-
Αυτοκίνητοι συνδετήρες
-
Συνδετήρας FAKRA HSD
-
θηλυκό επιγραφών καρφιτσών
-
Συνδετήρας γκοφρετών
-
Συνδετήρες παροχής ηλεκτρικού ρεύματος
-
Αδιάβροχοι συνδετήρες
-
Βιομηχανικοί συνδετήρες
-
Σκληροί μετρικοί συνδετήρες
-
Συνδετήρες Champ
-
Συνδετήρες ινών
-
Συνδετήρες DIN 41612
-
Καλώδιο λουριών καλωδίων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Eric Ye
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613902450680
Whatsapp :
+8613902450680
λέξεις-κλειδιά [ pcb ] αγώνας 70 προϊόντα.
Διπλός υπόλοιπος κόσμος 1.27mm σωστή γωνία PA6T PA9T LCP επιγραφών SMD SMT καρφιτσών
| Πλαστικό υλικό: | PA6T, PA9T, LCP |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Πίσσα: | 1.27mm |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 1.5A |
| Επένδυση: | κασσίτερος ή χρυσός που καλύπτεται |
M12 η επιτροπή τοποθετεί τον αρσενικό κυκλικό συνδετήρα συνδετήρων M12 δοχείων βιομηχανικό 90 βαθμός
| Εισαγωγή υλικού: | PA66 |
|---|---|
| Υλικό της Shell: | Κράμα ψευδάργυρου |
| Υλικό επαφών: | Ορείχαλκος |
| Σύζευξη: | Σύζευξη με σπείρωμα |
| Κύκλος ζευγαρώματος: | 500 κύκλοι |
THT τοποθετεί την ευθεία επιγραφή καλυμμένο χρυσός 1U» PA6T καρφιτσών πισσών 3.5mm
| Εμπορικό σήμα: | Shinelink |
|---|---|
| Κατοικία: | PBT 94V~0, LCP, PA6T |
| Επένδυση επαφών: | Καλυμμένο χρυσός 1U» |
| Τοποθετώντας τύπος: | THT τοποθετεί |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | σωλήνας, polybag, ταινία και εξέλικτρο |
Αρσενικό συνδετήρων SCSI 100pin με το κοχύλι μετάλλων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δίσκος |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 14 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 1k καθημερινή ικανότητα PC |
| : |
2.54mm πισσών διπλοί συνδετήρες 4pin επιγραφών καρφιτσών υπόλοιπου κόσμου αρσενικοί σε 80pin
| Υλικό: | PBT, PA6T, ορείχαλκος, phospher |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα: | 3A |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40--+105 βαθμός |
| Επένδυση: | κασσίτερος ή χρυσός που καλύπτεται |
| Χρώμα: | Μαύρος |
διπλός χαλκός φωσφόρων μονωτών PA9T συνδετήρων επιγραφών καρφιτσών τύπων πισσών SMT 2.54mm
| Υλικό μονωτών:: | PA9T |
|---|---|
| Αριθμοί καρφιτσών: | 2-80pin |
| Υλικό επαφών: | Χαλκός φωσφόρων |
| Αντίσταση επαφών:: | 20mΩ |
| Αντίσταση μόνωσης:: | 1000 MΩ λ. |
Διπλός υπόλοιπος κόσμος SMT 1.27mm μαύρος χρυσός συνδετήρων PBT επιγραφών καρφιτσών πισσών που καλύπτεται αυτοκίνητος
| Πλαστικό υλικό: | PBT, PA6T, LCP |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Πίσσα: | 1.27mm |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 2A |
| Επένδυση: | χρυσός ή κασσίτερος που καλύπτεται |
THT 1.27mm αυτόματοι συνδετήρες συνδετήρων PA6T PA9T LCP επιγραφών καρφιτσών
| Πλαστικό υλικό: | PA6T, PBT, LCP, PA9T |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Πίσσα: | 1.27mm |
| Επένδυση: | κασσίτερος ή χρυσός που καλύπτεται |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40-+105 βαθμός |
Σωστή γωνία 3 σειρές αρσενικό τελικό DIN 41612 συνδετήρες 10pin 20pin 30pin
| Υλικό μονωτών: | PBT |
|---|---|
| Χρώμα: | Γκρίζος |
| Πίσσα: | 2.54mm, 5.08mm |
| Υλικό επαφών: | Ορείχαλκος |
| Επένδυση: | Χρυσός που καλύπτεται |
Η επιφάνεια PBT PA6T LCP τοποθετεί 8 συνδετήρες 3.0AMP επιγραφών καρφιτσών αυτοκίνητους
| Πλαστικό υλικό: | PBT, PA6T, LCP |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Πίσσα: | 2.54mm |
| Αντίσταση μόνωσης: | 1000MΩ λ. |
| Αντίσταση επαφών: | 20mΩ Max |

