همه محصولات
تماس با شخص :
Eric Ye
شماره تلفن :
+8613902450680
واتساپ :
+8613902450680
کلید واژه ها [ pcb ] همخوانی داشتن 70 محصولات.
دو ردیف پین هدر 1.27 میلی متری SMD SMT زاویه راست PA6T PA9T LCP
| مواد پلاستیکی: | PA6T، PA9T، LCP |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج، فسفر برنز |
| گام صدا: | 1.27 میلی متر |
| رتبه فعلی: | 1.5A |
| آبکاری: | قلع یا روکش طلا |
اتصالات صنعتی میز نر پنل پایه M12 کانکتور دایره ای M12 90 درجه
| مواد را درج کنید: | PA66 |
|---|---|
| مواد پوسته: | آلیاژ روی |
| مواد تماس: | برنج |
| جفت: | کوپلینگ رزوه ای |
| چرخه جفت گیری: | 500 چرخه |
پایه THT 3.5 میلی متری پین مستقیم هدر با روکش طلا 1U'' PA6T
| نام تجاری: | شاین لینک |
|---|---|
| مسکن: | PBT 94V~0، LCP، PA6T؛ |
| تماس با آبکاری: | روکش طلا 1U'' |
| نوع نصب: | کوه THT |
| جزئیات بسته بندی: | لوله، پلی بگ، نوار و قرقره |
کانکتور SCSI 100 پین نری با پوسته فلزی
| جزئیات بسته بندی: | سینی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 14 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T |
| قابلیت ارائه: | ظرفیت روزانه 1 هزار عدد |
| : |
اتصالات هدر پین نری دو ردیفه 2.54 میلی متری 4 پین به 80 پین
| مواد: | PBT، PA6T، برنج، فسفر |
|---|---|
| جریان رتبه بندی شده: | 3A |
| دمای عملیاتی: | -40--+105 درجه |
| آبکاری: | قلع یا روکش طلا |
| رنگ: | مشکی |
2.54 میلی متر پیچ SMT نوع اتصالات سربرگ عایق های دوگانه PA9T فسفر برنز
| مواد عایق:: | PA9T |
|---|---|
| پین شماره ها: | 2-80 پین |
| مواد تماس: | فسفر برنز |
| مقاومت تماس:: | 20mΩ |
| مقاومت عایق:: | 1000 مگا اهم دقیقه |
SMT Dual Row 1.27mm Pitch Pin Header Connector PBT Automotive روکش طلای سیاه
| مواد پلاستیکی: | PBT، PA6T، LCP |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج، فسفر برنز |
| گام صدا: | 1.27 میلی متر |
| رتبه فعلی: | 2A |
| آبکاری: | روکش طلا یا قلع |
اتصال هدر پین THT 1.27 میلی متر اتصالات خودکار PA6T PA9T LCP
| مواد پلاستیکی: | PA6T، PBT، LCP، PA9T |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج، فسفر برنز |
| گام صدا: | 1.27 میلی متر |
| آبکاری: | قلع یا روکش طلا |
| دمای عملیاتی: | -40---+105 درجه |
ترمینال نری زاویه راست 3 ردیف اتصالات DIN 41612 10 پین 20 پین 30 پین
| مواد عایق: | PBT |
|---|---|
| رنگ: | خاکستری |
| گام صدا: | 2.54 میلی متر، 5.08 میلی متر |
| مواد تماس: | برنج |
| آبکاری: | روکش طلا |
PBT PA6T LCP Surface Mount 8 Pin Header Connectors 3.0AMP Automotive
| مواد پلاستیکی: | PBT، PA6T، LCP |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج، فسفر برنز |
| گام صدا: | 2.54 میلی متر |
| مقاومت عایق: | حداقل 1000MΩ |
| مقاومت تماسی: | حداکثر 20mΩ |

