Alle producten
-
PCB-Kopbalschakelaars
-
Pin Header Connectors
-
Auto Lichte Schakelaars
-
Automobielschakelaars
-
De Schakelaar van FAKRA HSD
-
het wijfje van de speldkopbal
-
Wafeltjeschakelaar
-
Voedingschakelaars
-
Waterdichte Schakelaars
-
Industriële Schakelaars
-
Harde Metrische Schakelaars
-
Champschakelaars
-
Vezelschakelaars
-
De Schakelaars van DIN 41612
-
De Kabel van de draaduitrusting
Contactpersoon :
Eric Ye
Telefoonnummer :
+8613902450680
Whatsapp :
+8613902450680
zoekwoorden [ pcb ] bij elkaar passen 70 producten.
Dubbele Rij 1.27mm de Rechte hoek PA6T PA9T LCP van Pin Header SMD SMT
| Kunststof: | PA6T, PA9T, LCP |
|---|---|
| Contactmateriaal: | messing, fosfoorbrons |
| Hoogte: | 1.27mm |
| Geschatte stroom: | 1.5A |
| Plateren: | geplateerd tin of goud |
M12 zet het Comité de Mannelijke Cirkelschakelaar van Vergaarbak Industriële Schakelaars M12 90 op Graad
| Materiaal invoegen: | PA66 |
|---|---|
| Shell Material: | Zinklegering |
| Contactmateriaal: | Messing |
| Koppeling: | Koppeling met schroefdraad |
| Het koppelen cyclus: | 500 Cycli |
THT zet 3.5mm Hoogte Recht Pin Header Gold Plated 1U“ PA6T op
| Merk: | Shinelink |
|---|---|
| Huisvesting: | PBT 94V~0, LCP, PA6T; |
| Contactplateren: | Goud Geplateerde 1U“ |
| Opzettend Type: | THT zet op |
| Verpakking Details: | buis, polybag, band en spoel |
De schakelaarmannetje van SCSI 100pin met metaalshell
| Verpakking Details: | Dienblad |
|---|---|
| Levertijd: | 14 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
| Levering vermogen: | 1k de dagelijkse capaciteit van PCs |
| : |
2.54mm Hoogte Dubbele Rij Mannelijk Pin Header Connectors 4pin aan 80pin
| Materiaal: | PBT, PA6T, messing, phospher |
|---|---|
| Geschatte stroom: | 3A |
| Werkende Temperatuur: | -40--+105 graad |
| Plateren: | geplateerd tin of goud |
| Kleur: | Zwart |
2.54mm het Type van Hoogtesmt de Fosfoorbrons van Pin Header Connectors Dual Insulators PA9T
| Isolatiemateriaal:: | PA9T |
|---|---|
| Speldaantallen: | 2-80pin |
| Contactmateriaal: | Fosfoorbrons |
| Contactweerstand:: | 20mΩ |
| Isolatieweerstand:: | 1000 MΩ min |
Dubbele Rij 1.27mm van SMT het Zwarte Geplateerd Goud van Hoogtepin header connector PBT Automobiel
| Kunststof: | PBT, PA6T, LCP |
|---|---|
| Contactmateriaal: | messing, fosfoorbrons |
| Hoogte: | 1.27mm |
| Geschatte stroom: | 2A |
| Plateren: | geplateerd goud of tin |
THT 1.27mm de Autoschakelaars van Pin Header Connector PA6T PA9T LCP
| Kunststof: | PA6T, PBT, LCP, PA9T |
|---|---|
| Contactmateriaal: | messing, fosfoorbrons |
| Hoogte: | 1.27mm |
| Plateren: | geplateerd tin of goud |
| Werkende Temperatuur: | -40-+105 graad |
Rechte hoek 3 Rijen Mannelijk Einddin 41612 Schakelaars 10pin 20pin 30pin
| Isolatiemateriaal: | PBT |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Hoogte: | 2.54mm, 5.08mm |
| Contactmateriaal: | Messing |
| Plateren: | Geplateerd goud |
De Oppervlakte van PBT PA6T LCP zet 8 Pin Header Connectors 3.0AMP Automobielop
| Kunststof: | PBT, PA6T, LCP |
|---|---|
| Contactmateriaal: | messing, fosfoorbrons |
| Hoogte: | 2.54mm |
| Isolatieweerstand: | 1000MΩ min |
| Contactweerstand: | 20mΩ maximum |

