Alle producten
-
PCB-Kopbalschakelaars
-
Pin Header Connectors
-
Auto Lichte Schakelaars
-
Automobielschakelaars
-
De Schakelaar van FAKRA HSD
-
het wijfje van de speldkopbal
-
Wafeltjeschakelaar
-
Voedingschakelaars
-
Waterdichte Schakelaars
-
Industriële Schakelaars
-
Harde Metrische Schakelaars
-
Champschakelaars
-
Vezelschakelaars
-
De Schakelaars van DIN 41612
-
De Kabel van de draaduitrusting
Contactpersoon :
Eric Ye
Telefoonnummer :
+8613902450680
Whatsapp :
+8613902450680
zoekwoorden [ pcb ] bij elkaar passen 70 producten.
D-Sub 9 het Pin Male Panel Mount Right Hoekige Waterdichte Type IP67 van Schakelaarspcb
| Plastic huisvesting: | PA66+GF30 |
|---|---|
| Shell: | koperlegering |
| Temperatuurwaaier: | -40-+85 graad |
| Maak waterdicht: | IP67 |
| Geschatte stroom: | 5A |
Hoogte 2.54mm die Pin Header Female-de Raadscontactdoos 2x20 van PCB Kopbal stapelen
| kunststof lichaam: | PA6T, PA9T, LCP, PBT |
|---|---|
| Contactmateriaal: | messing, fosfoorbrons |
| Geschatte stroom: | 3A |
| geschat voltage: | 300V |
| Plateren: | geplateerd tin of goud |
Raad om PCB-Hoogte 0.5mm 2x25P SMT van Kopbalschakelaars voor PCD-OEM van het Raadsbtb Vrouwelijke Soldeersel in te schepen
| kunststof lichaam: | PA6T, PBT, LCP |
|---|---|
| Contactmateriaal: | messing, fosfoorbrons |
| Hoogte: | 0.5mm, 0.8mm, 1.0mm |
| Geschatte stroom: | 0.5A-1A |
| Werkende Temperatuur: | -40-+105 graad |
Vakje Kopbalschakelaar 2.54mm Hoogte 40 de Kopbalschakelaars PBT LCP van Speldpcb
| Kunststof: | PBT, LCP |
|---|---|
| Contactmateriaal: | Messing |
| Geschatte stroom: | 3A |
| geschat voltage: | 250v |
| Geplateerd: | geplateerd goud of tin |
0.5mm Hoogte Horizontale Achter tik-Slot ZIF Type de Kopbalschakelaars FPC van PCB/FFC-Schakelaars
| Kunststof: | LCP |
|---|---|
| Contactmateriaal: | Fosfoorbrons |
| Geschatte stroom: | 0.5A |
| Weersta Voltage: | 500V |
| Contactweerstand: | ≤20 MΩ |
Hoogte 10.0mm de Kopbalschakelaars van Machtspcb kiest Rijwafeltje uit die Eindpa66 PA46 UL94v0 huisvesten
| Kunststof: | PA66, PA46 UL94v0 |
|---|---|
| Contactmateriaal: | messing, fosfoorbrons |
| Geschatte stroom: | 16A |
| Nominale spanning: | 600V |
| Plateren: | geplateerd tin of goud |
0.5mm van de Kopbalschakelaars 20P 40P 50P van Hoogte Vrouwelijke SMD SMT PCB Zij het Invoertypebtb Schakelaar
| Kunststof: | PA9T/LCP UL94V~0 |
|---|---|
| Contactmateriaal: | PA9T/LCP UL94V~0 |
| Hoogte: | 0.5mm |
| Geschatte stroom: | 0.5A |
| Isolatieweerstand: | 500M Ohm /Min |
Raad om PCB-Kopbalschakelaars 0.8mm 0.5mm het Type 20P 60P 80P van Hoogte Mannelijk Vrouwelijk SMT Zijinvoertype BTB in te schepen
| Kunststof: | PA6T, PA9T, PBT, |
|---|---|
| Contactmateriaal: | messing, fosfoorbrons |
| Hoogte: | 0.5mm, 0.8mm |
| Geschatte stroom: | 0.5A, 1A |
| Het weerstaan van Voltage: | 200V AC/minute |
Van de de Rechte hoekkaart van PBT GF30 van de de Randgroef de Kopbalschakelaars 2.54mm van PCB
| Kunststof: | PBT GF30 |
|---|---|
| Contact: | messing, fosfoorbrons |
| Hoogte: | 2.54mm |
| Geschatte stroom: | 3A |
| Werkende Temperatuur: | -40-+105 graad |
180° ONDERDOMPELINGS net Hoekige DB9 Industriële Schakelaars DSUB voor de Zwarte van PCB PBT met Achtervorkschroef
| Isolatiemateriaal: | PBT |
|---|---|
| Shell Material: | Roestvrij staal, koper |
| Contactweerstand: | 20mΩ maximum |
| Isolatieweerstand: | 1000MΩ min |
| Verrichtingstemperatuur: | -55℃ aan +105℃ |

