همه محصولات
تماس با شخص :
Eric Ye
شماره تلفن :
+8613902450680
واتساپ :
+8613902450680
کلید واژه ها [ pcb ] همخوانی داشتن 70 محصولات.
D-Sub 9 پین پانل نر کانکتورهای ضد آب زاویه راست نوع PCB IP67
| مسکن پلاستیکی: | PA66+GF30 |
|---|---|
| پوسته: | آلیاژ مس |
| محدوده دما: | -40-+85 درجه |
| ضدآب: | IP67 |
| رتبه فعلی: | 5A |
پین هدر 2.54 میلی متری سوکت برد برد مدار چاپی زن 2x20 سربرگ پشته ای
| بدنه پلاستیکی: | PA6T، PA9T، LCP، PBT |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج، فسفر برنز |
| رتبه فعلی: | 3A |
| ولتاژ نامی: | 300 ولت |
| آبکاری: | قلع یا روکش طلا |
اتصالات هدر PCB برد به برد Pitch 0.5mm 2x25P SMT For PCD Board BTB Female Solder OEM
| بدنه پلاستیکی: | PA6T، PBT، LCP |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج، فسفر برنز |
| گام صدا: | 0.5 میلی متر، 0.8 میلی متر، 1.0 میلی متر |
| رتبه فعلی: | 0.5A-1A |
| دمای عملیاتی: | -40-+105 درجه |
کانکتور هدر جعبه 2.54 میلی متری پیچ 40 پین اتصالات هدر PCB PBT LCP
| مواد پلاستیکی: | PBT، LCP |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج |
| رتبه فعلی: | 3A |
| ولتاژ نامی: | 250 ولت |
| آبکاری شده: | روکش طلا یا قلع |
اتصالات 0.5 میلی متری عقب افقی قفل Flip-Lock نوع ZIF اتصالات هدر PCB اتصالات FPC / FFC
| مواد پلاستیکی: | LCP |
|---|---|
| مواد تماس: | فسفر برنز |
| رتبه فعلی: | 0.5A |
| ولتاژ قابل تحمل: | 500 ولت |
| مقاومت تماسی: | ≤20 MΩ |
اتصالات هدر PCB قدرت 10.0 میلی متری ترمینال محفظه ویفر تک ردیفی PA66 PA46 UL94v0
| مواد پلاستیکی: | PA66، PA46 UL94v0 |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج، فسفر برنز |
| رتبه فعلی: | 16A |
| ولتاژ محاسبه شده: | 600 ولت |
| آبکاری: | قلع یا روکش طلا |
کانکتورهای هدر PCB SMD SMT ماده 0.5 میلی متری 20P 40P 50P نوع ورودی جانبی اتصال BTB
| مواد پلاستیکی: | PA9T/LCP UL94V~0 |
|---|---|
| مواد تماس: | PA9T/LCP UL94V~0 |
| گام صدا: | 0.5 میلی متر |
| رتبه فعلی: | 0.5A |
| مقاومت عایق: | 500M اهم/دقیقه |
کانکتورهای هدر PCB برد به برد 0.8mm 0.5mm Pitch نر ماده SMT نوع 20P 60P 80P نوع ورودی جانبی BTB
| مواد پلاستیکی: | PA6T، PA9T، PBT، |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج، فسفر برنز |
| گام صدا: | 0.5 میلی متر، 0.8 میلی متر |
| جریان رتبه بندی شده: | 0.5A، 1A |
| ولتاژ مقاوم: | 200 ولت AC در دقیقه |
PBT GF30 زاویه سمت راست کارت لبه اتصالات هدر PCB 2.54 میلی متر
| مواد پلاستیکی: | PBT GF30 |
|---|---|
| مخاطب: | برنج، فسفر برنز |
| گام صدا: | 2.54 میلی متر |
| رتبه فعلی: | 3A |
| دمای عملیاتی: | -40-+105 درجه |
180 درجه DIP زاویه راست DB9 اتصالات صنعتی DSUB برای PCB PBT مشکی با پیچ چنگال پشتی
| مواد عایق: | PBT |
|---|---|
| مواد پوسته: | فولاد ضد زنگ، مس |
| مقاومت تماسی: | حداکثر 20mΩ |
| مقاومت عایق: | حداقل 1000MΩ |
| دمای عملیات: | -55 تا +105 درجه سانتیگراد |

