همه محصولات
تماس با شخص :
Eric Ye
شماره تلفن :
+8613902450680
واتساپ :
+8613902450680
کلید واژه ها [ pcb ] همخوانی داشتن 70 محصولات.
اتصالات D-Sub 9 پین پایه نر پنل پایه PCB نوع اتصالات ضد آب IP67
| مسکن پلاستیکی: | PA66+GF |
|---|---|
| پوسته: | آلیاژ مس |
| رتبه فعلی: | 5A |
| ولتاژ نامی: | 300 ولت |
| محدوده دما: | -40-+85 درجه |
کانکتور ویفر ترمینال PCB 1.5 میلی متری 500 ولت AC/Minute
| مسکن پلاستیکی: | PA9T، PA66، |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج، فسفر برنز |
| رتبه فعلی: | 1A |
| ولتاژ مقاوم: | 500 ولت AC در دقیقه |
| مقاومت عایق: | حداقل 1000MΩ |
DIP Single Double Rows Au Flash 2.54mm Pitch Female PCB Connector PC104 PA6T
| مواد پلاستیکی: | PA6T، PA9T، LCP |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج، فسفر برنز |
| رتبه فعلی: | 3A |
| دمای عملیاتی: | -40-+105 درجه |
| آبکاری: | روکش طلا یا قلع |
کانکتور زن 1.27 میلی متری پیچ MDR SCSI اتصالات صنعتی زاویه راست PCB 36 پین
| مواد عایق: | PBT |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج |
| تماس با آبکاری: | فلش طلایی |
| رتبه فعلی: | 1A |
| گام صدا: | 1.27 میلی متر |
اتصالات 64 پین دلاندر 1.27 میلی متر Pitch Champ PCB نوع دستگاه های ارتباطی زاویه راست
| مواد عایق: | PBT |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج |
| گام صدا: | 1.27، 2.16 میلی متر |
| مواد پوسته: | مس، آلیاژ روی، |
| روکش طلا: | فلش طلایی |
کانکتور PCB زن نر 1 میلی متری Pitch Pin Header PA6T UL 94-V0
| مواد پلاستیکی: | PBT، PA6T، LCP |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج، فسفر برنز |
| گام صدا: | 1.0 میلی متر |
| جریان رتبه بندی شده: | 1.5A |
| آبکاری: | قلع یا روکش طلا |
SMD PCB 2-40pin 1.27mm 2.0mm 2.54mm Pitch Female Header Straight Pin Header
| جنس بدنه: | PBT، PA6T، LCP |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج |
| گام صدا: | 1.27 میلی متر، 2.0 میلی متر، 2.54 میلی متر |
| رتبه فعلی: | 7A |
| ولتاژ قابل تحمل: | 1000 ولت AC در دقیقه |
776180-1 776163-1 PCB مذکر کانکتور 35 پین 4.0 میلی متر گام 3 ردیف
| مواد پلاستیکی: | PBT |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج، فسفر برنز |
| گام صدا: | 4.0 میلی متر |
| پین ها: | 8، 14، 23، 35 پین |
| رتبه فعلی: | 8-10A |
174973-2 Automotive PCB Header 12 Pin Auto Electrical Connector 2.5mm
| مواد پلاستیکی: | PBT |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج، فسفر برنز |
| گام صدا: | 2.5 میلی متر |
| پین ها: | 8، 12، 16، 20 پین، |
| رتبه فعلی: | 3-5A |
کانکتورهای 2.54 میلی متری PCB DIN 41612 32 پین 48 پین 96 پین
| مواد پلاستیکی: | PBT GF30 |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج |
| گام صدا: | 2.54 میلی متر |
| پین ها: | 32، 48، 96 پین |
| آبکاری: | قلع یا روکش طلا |

