همه محصولات
تماس با شخص :
Eric Ye
شماره تلفن :
+8613902450680
واتساپ :
+8613902450680
کلید واژه ها [ pcb ] همخوانی داشتن 70 محصولات.
روکش فلزی 45 درجه کانکتورهای Champ 64P کانکتور پریز نر IDC
| نوع محصول: | قهرمان IDC |
|---|---|
| جنسیت: | نر |
| پین ها: | 64 پین |
| مواد عایق: | PBT |
| پوسته: | فلز |
رابط 1.27 میلی متری HPDB نوع نر SCSI 100pin با لحیم کاری پوسته فلزی
| مواد: | PBT |
|---|---|
| پوسته: | فلز، SPCC |
| گام صدا: | 1.27 میلی متر |
| کاربرد: | سروو، دستگاه اتوماتیک |
| پین ها: | 100 پین |
AMPSEAL 14pin 4.0mm Pitch Male Header Automotive Connectors 776266 776267
| مواد پلاستیکی: | PBT GF15 |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج، فسفر برنز |
| رنگ: | سیاه، سفید، آبی، |
| گام صدا: | 4.0 میلی متر |
| رتبه فعلی: | 8-10A |
سرصفحه پین Molex 4.2 میلی متری 90 درجه 2*5P 2 تا 40 پین دو ردیفه نری
| مواد پلاستیکی: | PA6T، PBT، LCP |
|---|---|
| مواد ترمینال: | برنج، فسفر برنز |
| رتبه فعلی: | 3A |
| ولتاژ مقاوم: | 500 ولت AC |
| گام صدا: | 4.2 میلی متر |
پیچ 3.96 میلی متر ارتفاع 3.2 میلی متر 2-20 پین برد به برد اتصال SMT 500 ولت AC
| مسکن پاستیک: | LCP+30%GF UL94V-0 |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج، فسفر برنز |
| رتبه فعلی: | 7A |
| محدوده دما: | -40-+105 درجه |
| ولتاژ مقاوم: | 500 ولت AC |
500 چرخه اتصالات ضد آب نر یا ماده آب بندی رزین اپوکسی/لاستیک
| جنسیت: | نر یا ماده |
|---|---|
| درجه ضد آب: | IP65/IP67 |
| پین ها: | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 پین |
| ماندگاری: | 500 چرخه یا بیشتر |
| کاربرد: | خودرو، صنعتی و اتوماتیک |
اتصالات ضد آب نوع لحیم کاری کنترل سنسور و اتوماسیون IP67
| مواد عایق: | PA+GF/TPU |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج/روکش طلا |
| درجه ضد آب: | IP67 |
| ماندگاری: | بیش از 500 سیکل |
| دمای قابل اجرا: | -25℃~+80℃ |
2.54 میلی متر 1.27 میلی متر مستقیم 4 پین هدر اتصال 2-40 پین PBT PA6T دو ردیفه
| مواد پلاستیکی: | PA6T، PBT، LCP |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج، فسفر برنز |
| رتبه فعلی: | 3A |
| ولتاژ مقاوم: | 500 ولت |
| آبکاری: | قلع یا روکش طلا |
هدر پین زاویه راست با مقاومت در برابر دمای بالا زن 2.0mm 2.54mm
| مواد پلاستیکی: | PA6T، PBT، LCP |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج، فسفر برنز |
| رتبه فعلی: | 3A |
| ولتاژ محاسبه شده: | 250 ولت |
| آبکاری: | قلع یا روکش طلا |
کانکتور سوکت پین کانکتور 6.35 میلی متری پیچ ویفر 3 ردیف 350714-1
| مسکن پلاستیکی: | PA66 |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج |
| رتبه فعلی: | 19A |
| ولتاژ نامی: | 600 ولت |
| آبکاری شده: | روکش طلا یا قلع |

