Tüm ürünler
-
PCB Başlık Konnektörleri
-
Pim Başlığı Konnektörleri
-
Araba Işık Konnektörleri
-
Otomotiv Konnektörleri
-
FAKRA HSD Konektörü
-
Pim Başlığı Dişi
-
Gofret Bağlayıcı
-
Güç Kaynağı Konnektörleri
-
Su geçirmez Konnektörler
-
Endüstriyel Konnektörler
-
Sert Metrik Konnektörler
-
Şampiyon Konnektörleri
-
Fiber Konnektörler
-
DIN 41612 Konnektörler
-
Tel Tesisat Kablosu
İlgili kişi :
Eric Ye
Telefon numarası :
+8613902450680
Naber :
+8613902450680
anahtar kelimeler [ pcb ] eşleşme 70 Ürünler.
45 Derece Metal Kapak 64P Şampiyon Konnektörler IDC Erkek Fiş Sıkma Konnektörü
| ürün tipi: | Şampiyon IDC |
|---|---|
| Cinsiyet: | Erkek |
| Pimler: | 64pin |
| Yalıtım Malzemesi: | PBT |
| Kabuk: | Metal |
1,27 mm aralıklı HPDB Tipi erkek SCSI 100pin Konnektör, metal kabuk lehimli
| Malzeme: | PBT |
|---|---|
| Kabuk: | metal, SPCC |
| Saha: | 1,27 mm |
| Başvuru: | servo, otomatik makine |
| Pimler: | 100pin |
AMPSEAL 14pin 4.0mm Pitch Sağ Açılı Erkek Başlık Otomotiv Konnektörleri 776266 776267
| plastik malzeme: | PBT GF15 |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | pirinç, fosforlu bronz |
| Renk: | siyah, beyaz, mavi, |
| Saha: | 4.0mm |
| Mevcut Puan: | 8-10A |
4.2mm Pitch 90 Derece Molex Pim Başlığı 2*5P 2~40pin Çift Sıralı Erkek
| plastik malzeme: | PA6T, PBT, LCP |
|---|---|
| Terminal malzemesi: | pirinç, fosforlu bronz |
| Mevcut Puan: | 3 A |
| Dayanma Gerilimi: | 500V AC |
| Saha: | 4,2 mm |
Pitch 3.96mm Yükseklik 3.2mm 2-20 Pimli Karttan Karta Konnektör SMT 500V AC
| plastik konut: | LCP+%30GF UL94V-0 |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | pirinç, fosforlu bronz |
| Mevcut Puan: | 7A |
| Sıcaklık aralığı: | -40-+105 derece |
| Dayanma Gerilimi: | 500V AC |
500 Döngü Erkek veya Dişi Su Geçirmez Konnektörler Epoksi Reçine/Kauçuk Sızdırmazlık
| Cinsiyet: | Erkek veya kadın |
|---|---|
| Su geçirmez sınıf: | IP65/IP67 |
| Pimler: | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 Pim |
| dayanıklılık: | 500 döngü veya daha fazla |
| Başvuru: | Otomotiv, Endüstriyel ve Otomatik |
Sensör ve Otomasyon Kontrolü Lehim Tipi Su Geçirmez Konnektörler IP67
| izolatör malzemesi: | PA+GF/TPU |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | Pirinç/Glod kaplama |
| Su geçirmez sınıf: | IP67 |
| dayanıklılık: | 500'den fazla döngü |
| uygulanabilir sıcaklık: | -25°C~+80°C |
2.54mm 1.27mm Düz Yuvarlak 4 Pimli Başlık Konnektörü 2-40pin Tek Çift Sıralı PBT PA6T
| plastik malzeme: | PA6T, PBT, LCP |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | pirinç, fosforlu bronz |
| Mevcut Puan: | 3 A |
| Dayanma Gerilimi: | 500V |
| Kaplama: | kalay veya altın kaplama |
Yüksek Sıcaklık Direnci Sağ Açılı Pim Başlığı Dişi 2.0mm 2.54mm
| plastik malzeme: | PA6T, PBT, LCP |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | pirinç, fosforlu bronz |
| Mevcut Puan: | 3 A |
| Anma Gerilimi: | 250V |
| Kaplama: | kalay veya altın kaplama |
Pin Soket Konnektörü 6.35MM Pitch Gofret Konnektörü 3 Sıralı 350714-1
| Plastik kap: | PA66 |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | Pirinç |
| Mevcut Puan: | 19A |
| Gerilim anma: | 600V |
| kaplama: | altın veya kalay kaplama |

