Tüm ürünler
-
PCB Başlık Konnektörleri
-
Pim Başlığı Konnektörleri
-
Araba Işık Konnektörleri
-
Otomotiv Konnektörleri
-
FAKRA HSD Konektörü
-
Pim Başlığı Dişi
-
Gofret Bağlayıcı
-
Güç Kaynağı Konnektörleri
-
Su geçirmez Konnektörler
-
Endüstriyel Konnektörler
-
Sert Metrik Konnektörler
-
Şampiyon Konnektörleri
-
Fiber Konnektörler
-
DIN 41612 Konnektörler
-
Tel Tesisat Kablosu
İlgili kişi :
Eric Ye
Telefon numarası :
+8613902450680
Naber :
+8613902450680
anahtar kelimeler [ pcb ] eşleşme 70 Ürünler.
Çift Sıralı 1.27mm Pim Başlığı SMD SMT Dik Açı PA6T PA9T LCP
| plastik malzeme: | PA6T, PA9T, LCP |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | pirinç, fosforlu bronz |
| Saha: | 1,27 mm |
| Mevcut Puan: | 1,5A |
| Kaplama: | kalay veya altın kaplama |
M12 Panel Montajlı Erkek Priz Endüstriyel Konnektörler M12 Dairesel Konnektör 90 Derece
| Malzeme Ekle: | PA66 |
|---|---|
| Kabuk malzemesi: | Çinko Alaşım |
| Temas Malzemesi: | Pirinç |
| kaplin: | dişli kaplin |
| Çiftleşme Döngüsü: | 500 Döngü |
THT Montajlı 3,5 mm Aralıklı Düz Pim Başlığı Altın Kaplama 1U'' PA6T
| Marka: | Shinelink |
|---|---|
| Konut: | PBT 94V~0, LCP, PA6T; |
| Kontak Kaplama: | Altın Kaplama 1U'' |
| Montaj tipi: | THT Dağı |
| Ambalaj bilgileri: | tüp, çoklu torba, bant ve makara |
Metal kabuklu erkek SCSI 100pin konektör
| Ambalaj bilgileri: | Tepsi |
|---|---|
| Teslim süresi: | 14 gün |
| Ödeme koşulları: | Akreditif, T/T |
| Yetenek temini: | 1k adet günlük kapasite |
| : |
2.54mm Pitch Çift Sıralı Erkek Pin Başlığı Konnektörleri 4pin'den 80pin'e
| Malzeme: | PBT, PA6T, pirinç, fosfor |
|---|---|
| Anma akımı: | 3 A |
| Çalışma sıcaklığı: | -40--+105 derece |
| Kaplama: | kalay veya altın kaplama |
| Renk: | Siyah |
2,54 mm Pitch SMT Tipi Pim Başlığı Konnektörleri Çift İzolatörler PA9T Fosfor Bronz
| İzolatör Malzemesi:: | PA9T |
|---|---|
| Pim numaraları: | 2-80pin |
| Temas Malzemesi: | fosforlu bronz |
| Kontak direnci:: | 20MΩ |
| Yalıtım direnci:: | 1000 MΩ dk |
SMT Çift Sıralı 1.27mm Pitch Pin Başlık Konnektörü PBT Siyah Altın Kaplama Otomotiv
| plastik malzeme: | PBT, PA6T, LCP |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | pirinç, fosforlu bronz |
| Saha: | 1,27 mm |
| Mevcut Puan: | 2A |
| Kaplama: | altın veya kalay kaplama |
THT 1.27mm Pim Başlığı Konektörü PA6T PA9T LCP Otomatik Konnektörler
| plastik malzeme: | PA6T, PBT, LCP, PA9T |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | pirinç, fosforlu bronz |
| Saha: | 1,27 mm |
| Kaplama: | kalay veya altın kaplama |
| Çalışma sıcaklığı: | -40---+105 derece |
Dik Açı 3 Sıralı Erkek Terminal DIN 41612 Konnektörler 10pin 20pin 30pin
| izolatör malzemesi: | PBT |
|---|---|
| Renk: | Gri |
| Saha: | 2,54 mm, 5,08 mm |
| Temas Malzemesi: | Pirinç |
| Kaplama: | Altın kaplama |
PBT PA6T LCP Yüzey Montajlı 8 Pimli Başlık Konnektörleri 3.0AMP Otomotiv
| plastik malzeme: | PBT, PA6T, LCP |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | pirinç, fosforlu bronz |
| Saha: | 2,54 mm |
| Yalıtım direnci: | 1000MΩ Min |
| Kontak direnci: | 20mΩ Maks |

