Wszystkie produkty
Osoba kontaktowa :
Eric Ye
Numer telefonu :
+8613902450680
WhatsApp :
+8613902450680
słowa kluczowe [ pcb ] mecz 70 produkty.
Dwurzędowa listwa kołkowa 1,27 mm SMD SMT kątowa PA6T PA9T LCP
| Materiał z tworzywa sztucznego: | PA6T, PA9T, LCP |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | mosiądz, brąz fosforowy |
| Poziom: | 1,27 mm |
| Obecna ocena: | 1,5A |
| Platerowanie: | cynowane lub pozłacane |
Złącze przemysłowe M12 do montażu na panelu Złącze okrągłe M12 90 stopni
| Wstaw materiał: | PA66 |
|---|---|
| Materiał powłoki: | Stop cynkowy |
| Materiał kontaktowy: | Mosiądz |
| Sprzęganie: | Złącze gwintowane |
| Cykl godowy: | 500 cykli |
Prosta głowica pinowa THT o rozstawie 3,5 mm Pozłacana 1U'' PA6T
| Marka: | Shinelink |
|---|---|
| Mieszkania: | PBT 94V~0, LCP, PA6T; |
| Poszycie kontaktowe: | Pozłacane 1U'' |
| Typ mocowania: | Mocowanie THT |
| Szczegóły pakowania: | tuba, woreczek foliowy, taśma i szpula |
Złącze męskie SCSI 100pin z metalową obudową
| Szczegóły pakowania: | Taca |
|---|---|
| Czas dostawy: | 14 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
| Możliwość Supply: | Dzienna wydajność 1k szt |
| : |
Dwurzędowe męskie złącza pinowe o rozstawie 2,54 mm 4pin do 80pin
| Materiał: | PBT, PA6T, mosiądz, fosfor |
|---|---|
| Prąd znamionowy: | 3A |
| temperatura robocza: | -40--+105 stopni |
| Platerowanie: | cynowane lub pozłacane |
| Kolor: | Czarny |
Złącza pinowe typu SMT o rozstawie 2,54 mm Podwójne izolatory PA9T Brąz fosforowy
| Materiał izolatora:: | PA9T |
|---|---|
| Numery pinów: | 2-80pin |
| Materiał kontaktowy: | Brąz fosforowy |
| Rezystancja styku:: | 20mΩ |
| Rezystancja izolacji:: | min. 1000 MΩ |
SMT Dual Row 1.27mm Pitch Pin Header Connector PBT Black Gold Plated Automotive
| Materiał z tworzywa sztucznego: | PBT, PA6T, LCP |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | mosiądz, brąz fosforowy |
| Poziom: | 1,27 mm |
| Obecna ocena: | 2A |
| Platerowanie: | pozłacane lub cynowane |
Złącze wtykowe THT 1,27 mm PA6T PA9T LCP Auto Connectors
| Materiał z tworzywa sztucznego: | PA6T, PBT, LCP, PA9T |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | mosiądz, brąz fosforowy |
| Poziom: | 1,27 mm |
| Platerowanie: | cynowane lub pozłacane |
| temperatura robocza: | -40 --- +105 stopni |
Kątowy 3 rzędy Zacisk męski DIN 41612 Złącza 10pin 20pin 30pin
| Materiał izolacyjny: | PBT |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Poziom: | 2,54 mm, 5,08 mm |
| Materiał kontaktowy: | Mosiądz |
| Platerowanie: | Pozłacany |
PBT PA6T LCP 8-pinowe złącza do montażu powierzchniowego 3.0AMP Motoryzacja
| Materiał z tworzywa sztucznego: | PBT, PA6T, LCP |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | mosiądz, brąz fosforowy |
| Poziom: | 2,54 mm |
| Rezystancja izolacji: | 1000MΩ min |
| Rezystancja styku: | Maks. 20 mΩ |

