Wszystkie produkty
Osoba kontaktowa :
Eric Ye
Numer telefonu :
+8613902450680
WhatsApp :
+8613902450680
słowa kluczowe [ pcb ] mecz 70 produkty.
PA6T LCP Płyta do płyty Złącza głowicy stykowej PCB Rozstaw 1,0 mm SMT
| Materiał z tworzywa sztucznego: | PA6T, LCP |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | mosiądz, brąz fosforowy |
| Poziom: | 0,5 mm, 0,8 mm, 1,0 mm |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Szpilki: | 2*2-2*40 pinów |
Dwurzędowe boczne złącze kątowe PCB o rozstawie 2,54 mm Złota lampa błyskowa Materiał PBT
| Materiał z tworzywa sztucznego: | PA6T, PBT, LCP |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | mosiądz, brąz fosforowy |
| Poziom: | 2,54 mm |
| Rezystancja styku: | Maks. 20 mΩ |
| Rezystancja izolacji: | 1000MΩ min |
Złącze do montażu PCB 1,0 AMP Rozstaw 1,27 mm Płytka do płytki Żeński dwurzędowy typ SMT Wysoka prędkość
| tworzywo sztuczne: | PA6T, PA9T, LCP |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | mosiądz, brąz fosforowy |
| Poziom: | 1,27 mm |
| Obecna ocena: | 1A |
| temperatura robocza: | -40-+105 stopni |
1,27 mm Pitch PBT GF30 PCB Żeńskie złącze serwo Pozłacane CN Typ Kąt prosty
| Kontakt terminalowy: | Brąz fosforowy |
|---|---|
| Powłoka: | cynk, SPCC |
| Mieszkania: | PBTGF30 |
| Poszycie kontaktowe: | Pozłacany |
| Poziom: | Skok 1,27 mm |
1.27mm Pitch Board To Board Złącze PCB Męskie żeńskie nagłówki 12Pin 24Pin
| Materiał z tworzywa sztucznego: | PBT, PA6T, LCP, |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | mosiądz, brąz fosforowy |
| Poziom: | 1,27 mm |
| temperatura robocza: | -40--+105 stopni |
| Prąd znamionowy: | 2A |
2.54mm Box Header 40Pin 2 * 20P Kątowe złącze PCB DIP 2.5 PA6T Automotive
| Materiał z tworzywa sztucznego: | PBT, PA6T, LCP |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | mosiądz, brąz fosforowy |
| Poziom: | 2,54 mm |
| Obecna ocena: | 3A |
| Platerowanie: | 3A |
Złącze żeńskie o rozstawie 2,54 mm PCB Pozłacane 2-40P
| Materiał z tworzywa sztucznego: | PBT, PA6T, LCP |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | mosiądz, brąz fosforowy |
| Poziom: | 2,54 mm |
| Obecna ocena: | 3A |
| Platerowanie: | pozłacane lub cynowane |
2.16mm Pitch 957 Champ Złącza Do Montażu Na PCB Złącze Centronic 100P
| Materiał z tworzywa sztucznego: | PBT |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Mosiądz |
| Poziom: | 2,16 mm |
| Szpilki: | 100 szpilek |
| Powłoka: | Niklowane |
PBT GF30 12-pinowe złącza samochodowe PCB Header Czarna alternatywa dla TE 174051-2
| Materiał z tworzywa sztucznego: | PBTGF30 |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | mosiądz, brąz fosforowy |
| Poziom: | 2,54 mm, 2,5 mm |
| Obecna ocena: | 3-5A |
| Platerowanie: | pozłacane lub cynowane |
Żeńskie wytrzymałe złącze o dużej szybkości Rozstaw 1,27 mm SMC typu B SMT Typ płytki PCB do złączy na płytce
| Materiał z tworzywa sztucznego: | PA6T, PA9T, LCP |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | mosiądz, brąz fosforowy |
| Poziom: | 1,27 mm |
| Obecna ocena: | 1,5A |
| Platerowanie: | cynowane lub pozłacane |

