Wszystkie produkty
Osoba kontaktowa :
Eric Ye
Numer telefonu :
+8613902450680
WhatsApp :
+8613902450680
słowa kluczowe [ pcb ] mecz 70 produkty.
2,54 mm 3 rzędy Zacisk męski DIN 41612 Złącza 3 * 10-pinowe PCB Europejski kątowy
| Materiał z tworzywa sztucznego: | PBT |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Mosiądz |
| Poziom: | 2,54 mm |
| Kolor: | Szary |
| Platerowanie: | Pozłacany |
23-pinowy 4,0 mm męski nagłówek AMPSEAL wkręcany w płytkę samochodową ECU
| Materiał z tworzywa sztucznego: | PBTGF30 |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | mosiądz, brąz fosforowy |
| Prąd znamionowy: | 8A, 10A |
| Platerowanie: | cynowane lub pozłacane |
| Szpilki: | 8, 14, 23, 35pin |
Okrągły 1,27 mm męski żeński prosty listwa pinowa 2-40 p Dip Smt jednorzędowy PCB 2 mm 2,54 mm
| Materiał z tworzywa sztucznego: | PA6T, PA9T, PBT |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | mosiądz, brąz fosforowy |
| Poziom: | 1,27 mm, 2,0 mm, 2,54 mm |
| Obecna ocena: | 3A |
| Platerowanie: | cynowane lub pozłacane |
Złącza DIN 41612 64-stykowe złącze żeńskie typu C do lutowania zanurzeniowego
| Marka: | Shinelink |
|---|---|
| Numer wiersza: | Potrójny rząd |
| Poziom: | 2,54 mm |
| style zakończenia: | lutować zanurzeniowo |
| Szczegóły pakowania: | Taca |
40 Pin Pitch 2.54mm Break Away Male Female Headers Board To Board
| Materiał z tworzywa sztucznego: | PA6T, PBT, LCP, |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | mosiądz, brąz fosforowy |
| Poziom: | 2,54 mm |
| Kod PIN: | 1-40pin |
| Kolor: | Czarny |
Złącza płyty do płytki Rozstaw 2,0 mm dwurzędowe złącze nagłówka 180 pinów
| Materiał z tworzywa sztucznego: | PBT, PA6T, LCP |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | mosiądz, brąz fosforowy |
| Obecna ocena: | 3A |
| Typ: | Deska do deski |
| Platerowanie: | cynowane lub pozłacane |
2,54 mm Pitch 5-pinowe złącza wtykowe SMT Typ PA6T Automotive
| Materiał z tworzywa sztucznego: | PA6T, PBT, LCP |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | mosiądz, brąz fosforowy |
| Poziom: | 2,54 mm |
| Obecna ocena: | 3A |
| Platerowanie: | pozłacane lub cynowane |
Rozstaw 2,54 mm trzyrzędowe złącza kątowe wtykowe PA6T pozłacane złącze automatyczne
| Materiał z tworzywa sztucznego: | PBT, PA6T, LCP |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | mosiądz, brąz fosforowy |
| Obecna ocena: | 3A |
| Poziom: | 2,54 mm |
| Platerowanie: | pozłacane lub cynowane |
2,0 mm 2,54 mm Pitch Prosto pod kątem prostym SMT Box Osłonięte złącze głowicy PA6T Pozłacane
| Materiał z tworzywa sztucznego: | PBT, PA6T, LCP |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | mosiądz, brąz fosforowy |
| Poziom: | 2,0mm, 2,54mm, |
| Obecna ocena: | 3A |
| Platerowanie: | pozłacane lub cynowane |
PA6T LCP PBT 16-pinowe złącze wtykowe H2,0 mm pokryte cyną lub złotem
| Korpus z tworzywa sztucznego: | PA6T, LCP, PBT |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | mosiądz, brąz fosforowy |
| Poziom: | 4,2 mm |
| Obecna ocena: | 3A |
| Platerowanie: | cynowane lub pozłacane |

