Όλα τα Προϊόντα
-
Συνδετήρες επιγραφών PCB
-
Συνδετήρες επιγραφών καρφιτσών
-
Ελαφριοί συνδετήρες αυτοκινήτων
-
Αυτοκίνητοι συνδετήρες
-
Συνδετήρας FAKRA HSD
-
θηλυκό επιγραφών καρφιτσών
-
Συνδετήρας γκοφρετών
-
Συνδετήρες παροχής ηλεκτρικού ρεύματος
-
Αδιάβροχοι συνδετήρες
-
Βιομηχανικοί συνδετήρες
-
Σκληροί μετρικοί συνδετήρες
-
Συνδετήρες Champ
-
Συνδετήρες ινών
-
Συνδετήρες DIN 41612
-
Καλώδιο λουριών καλωδίων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Eric Ye
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613902450680
Whatsapp :
+8613902450680
λέξεις-κλειδιά [ pcb ] αγώνας 70 προϊόντα.
2.54mm 3 σειρές αρσενικό τελικό DIN 41612 ευρωπαϊκός ορθογώνιος PCB συνδετήρων 3*10pin
| Πλαστικό υλικό: | PBT |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | Ορείχαλκος |
| Πίσσα: | 2.54mm |
| Χρώμα: | Γκρίζος |
| Επένδυση: | Χρυσός που καλύπτεται |
23pin 4.0mm πισσών αρσενικό αυτοκίνητο ECU τύπων PCB επιγραφών AMPSEAL βίδα
| Πλαστικό υλικό: | PBT GF30 |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Εκτιμημένο ρεύμα: | 8A, 10A |
| Επένδυση: | κασσίτερος ή χρυσός που καλύπτεται |
| Καρφίτσες: | 8, 14, 23, 35pin |
Γύρω από 1.27mm το άνδρα-γυναίκας ευθύ καρφιτσών επιγραφών 2-40p εμβύθισης PCB 2mm 2.54mm υπόλοιπου κόσμου Smt ενιαίο
| Πλαστικό υλικό: | PA6T, PA9T, PBT |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Πίσσα: | 1.27mm, 2.0mm, 2.54mm |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 3A |
| Επένδυση: | κασσίτερος ή χρυσός που καλύπτεται |
DIN 41612 συνδετήρες 64 θηλυκός συνδετήρας τύπων ύλης συγκολλήσεως Γ εμβύθισης καρφιτσών
| Εμπορικό σήμα: | Shinelink |
|---|---|
| Αριθμός υπόλοιπου κόσμου: | Τριπλή σειρά |
| Πίσσα: | 2.54mm |
| μορφές λήξης: | ύλη συγκολλήσεως εμβύθισης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δίσκος |
Πίσσα 2.54mm 40 καρφιτσών πίνακας επιγραφών σπασιμάτων μακριά άνδρα-γυναίκας που επιβιβάζεται
| Πλαστικό υλικό: | PA6T, PBT, LCP, |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Πίσσα: | 2.54mm |
| Αριθμός καρφιτσών: | 1-40pin |
| Χρώμα: | Μαύρος |
Πίνακας για να επιβιβαστεί στην πίσσα 2.0mm διπλός συνδετήρας 180 συνδετήρων επιγραφών υπόλοιπου κόσμου καρφίτσα
| Πλαστικό υλικό: | PBT, PA6T, LCP |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 3A |
| Τύπος: | Πίνακας που επιβιβάζεται |
| Επένδυση: | κασσίτερος ή χρυσός που καλύπτεται |
πίσσα 5 τύπος PA6T 2.54mm συνδετήρων SMT επιγραφών καρφιτσών καρφιτσών αυτοκίνητος
| Πλαστικό υλικό: | PA6T, PBT, LCP |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Πίσσα: | 2.54mm |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 3A |
| Επένδυση: | χρυσός ή κασσίτερος που καλύπτεται |
Πίσσα 2.54mm καλυμμένος χρυσός αυτόματος συνδετήρας τριών υπόλοιπου κόσμου σωστής γωνίας καρφιτσών συνδετήρων PA6T επιγραφών
| Πλαστικό υλικό: | PBT, PA6T, LCP |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 3A |
| Πίσσα: | 2.54mm |
| Επένδυση: | χρυσός ή κασσίτερος που καλύπτεται |
το ευθύ κιβώτιο σωστής γωνίας SMT πισσών 2.0mm 2.54mm τύλισε το χρυσό συνδετήρων PA6T επιγραφών που καλύφθηκε
| Πλαστικό υλικό: | PBT, PA6T, LCP |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Πίσσα: | 2.0mm, 2.54mm, |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 3A |
| Επένδυση: | χρυσός ή κασσίτερος που καλύπτεται |
Κασσίτερος ή χρυσός συνδετήρων H2.0mm επιγραφών καρφιτσών PA6T LCP PBT 16 που καλύπτεται
| πλαστικό σώμα: | PA6T, LCP, PBT |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Πίσσα: | 4.2mm |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 3A |
| Επένδυση: | κασσίτερος ή χρυσός που καλύπτεται |

