Alle producten
-
PCB-Kopbalschakelaars
-
Pin Header Connectors
-
Auto Lichte Schakelaars
-
Automobielschakelaars
-
De Schakelaar van FAKRA HSD
-
het wijfje van de speldkopbal
-
Wafeltjeschakelaar
-
Voedingschakelaars
-
Waterdichte Schakelaars
-
Industriële Schakelaars
-
Harde Metrische Schakelaars
-
Champschakelaars
-
Vezelschakelaars
-
De Schakelaars van DIN 41612
-
De Kabel van de draaduitrusting
Contactpersoon :
Eric Ye
Telefoonnummer :
+8613902450680
Whatsapp :
+8613902450680
zoekwoorden [ pcb ] bij elkaar passen 70 producten.
2.54mm 3 Rijen Mannelijk Einddin 41612 het Europese Hoekige Recht van Schakelaars3*10pin PCB
| Kunststof: | PBT |
|---|---|
| Contactmateriaal: | Messing |
| Hoogte: | 2.54mm |
| Kleur: | Grijs |
| Plateren: | Geplateerd goud |
23pin 4.0mm het type van PCB van de hoogte mannelijke kopbal AMPSEAL schroef opgenomen automobielecu
| Kunststof: | PBT GF30 |
|---|---|
| Contactmateriaal: | messing, fosfoorbrons |
| Geschatte stroom: | 8A, 10A |
| Plateren: | geplateerd tin of goud |
| Spelden: | 8, 14, 23, 35pin |
Om 1.27mm Mannelijke Vrouwelijke Rechte Pin Header 2-40p Enige de Rijpcb 2mm 2.54mm van Onderdompelingssmt
| Kunststof: | PA6T, PA9T, PBT |
|---|---|
| Contactmateriaal: | messing, fosfoorbrons |
| Hoogte: | 1.27mm, 2.0mm, 2.54mm |
| Geschatte stroom: | 3A |
| Plateren: | geplateerd tin of goud |
DIN 41612 Schakelaars 64 Pin Dip Solder-C Vrouwelijke Schakelaar
| Merk: | Shinelink |
|---|---|
| Rijaantal: | Drievoudige rij |
| Hoogte: | 2.54mm |
| beëindigingsstijlen: | onderdompelingssoldeersel |
| Verpakking Details: | Dienblad |
40 Pin Pitch 2.54mm In te schepen Raad van Onderbrekings de weg Mannelijke Vrouwelijke Kopballen
| Kunststof: | PA6T, PBT, LCP, |
|---|---|
| Contactmateriaal: | messing, fosfoorbrons |
| Hoogte: | 2.54mm |
| Pin Number: | 1-40pin |
| Kleur: | Zwart |
Raad om Schakelaarshoogte 2.0mm Dubbele Schakelaar 180 in te schepen van de Rijkopbal Speld
| Kunststof: | PBT, PA6T, LCP |
|---|---|
| Contactmateriaal: | messing, fosfoorbrons |
| Geschatte stroom: | 3A |
| Type: | In te schepen raad |
| Plateren: | geplateerd tin of goud |
2.54mm Hoogte 5 Type PA6T van Pin Pin Header Connectors SMT het Automobiel
| Kunststof: | PA6T, PBT, LCP |
|---|---|
| Contactmateriaal: | messing, fosfoorbrons |
| Hoogte: | 2.54mm |
| Geschatte stroom: | 3A |
| Plateren: | geplateerd goud of tin |
Hoogte 2.54mm Schakelaar van Pin Header Connectors PA6T van de Drie Rij Rechte hoek de Geplateerde Autogoud
| Kunststof: | PBT, PA6T, LCP |
|---|---|
| Contactmateriaal: | messing, fosfoorbrons |
| Geschatte stroom: | 3A |
| Hoogte: | 2.54mm |
| Plateren: | geplateerd goud of tin |
2.0mm 2.54mm Vakje van SMT van de Hoogte hulde het Rechte Rechte hoek Geplateerde het Goud van de Kopbalschakelaar PA6T
| Kunststof: | PBT, PA6T, LCP |
|---|---|
| Contactmateriaal: | messing, fosfoorbrons |
| Hoogte: | 2.0mm, 2.54mm, |
| Geschatte stroom: | 3A |
| Plateren: | geplateerd goud of tin |
PA6T LCP PBT 16 Pin Header Connector H2.0mm Tin Or Gold Plated
| kunststof lichaam: | PA6T, LCP, PBT |
|---|---|
| Contactmateriaal: | messing, fosfoorbrons |
| Hoogte: | 4.2mm |
| Geschatte stroom: | 3A |
| Plateren: | geplateerd tin of goud |

