Alle producten
-
PCB-Kopbalschakelaars
-
Pin Header Connectors
-
Auto Lichte Schakelaars
-
Automobielschakelaars
-
De Schakelaar van FAKRA HSD
-
het wijfje van de speldkopbal
-
Wafeltjeschakelaar
-
Voedingschakelaars
-
Waterdichte Schakelaars
-
Industriële Schakelaars
-
Harde Metrische Schakelaars
-
Champschakelaars
-
Vezelschakelaars
-
De Schakelaars van DIN 41612
-
De Kabel van de draaduitrusting
Contactpersoon :
Eric Ye
Telefoonnummer :
+8613902450680
Whatsapp :
+8613902450680
zoekwoorden [ pcb ] bij elkaar passen 70 producten.
D-subschakelaars 9 Spelden Mannelijk Comité zetten PCB-Type Waterdichte Schakelaars IP67 op
| Plastic huisvesting: | PA66+GF |
|---|---|
| Shell: | coper legering |
| Geschatte stroom: | 5A |
| geschat voltage: | 300V |
| Temperatuurwaaier: | -40-+85 graad |
1.5mm Eind het Wafeltjeschakelaar 500V AC/Minute van Hoogtepcb
| Plastic huisvesting: | PA9T, PA66, |
|---|---|
| Contactmateriaal: | messing, fosfoorbrons |
| Geschatte stroom: | 1A |
| Het weerstaan van Voltage: | 500V AC/minute |
| Het isoleren Weerstand: | 1000MΩ min |
Flits 2.54mm Schakelaar PC104 PA6T van Au van ONDERDOMPELINGS Enige Dubbele Rijen van Hoogte de Vrouwelijke PCB
| Kunststof: | PA6T, PA9T, LCP |
|---|---|
| Contactmateriaal: | messing, fosfoorbrons |
| Geschatte stroom: | 3A |
| Werkende Temperatuur: | -40-+105 graad |
| Plateren: | geplateerd goud of tin |
1.27mm de Industriële Speld van PCB 36 van de de Schakelaars Rechte hoek van de Hoogtemdr SCSI Vrouwelijke Schakelaar
| Isolatiemateriaal: | PBT |
|---|---|
| Contactmateriaal: | Messing |
| Contactplateren: | Gouden Flits |
| Geschatte stroom: | 1A |
| Hoogte: | 1.27mm |
Delander 64 Speld 1.27mm het Type van de Schakelaarspcb van Hoogtechamp net Hoekige Communicatie Apparaten
| Isolatiemateriaal: | PBT |
|---|---|
| Contactmateriaal: | Messing |
| Hoogte: | 1.27, 2.16mm |
| Shell Material: | koper, zinklegering, |
| Geplateerd goud: | Gouden Flits |
1mm de Schakelaar PA6T UL 94-V0 van PCB van Hoogtepin header male female
| Kunststof: | PBT, PA6T, LCP |
|---|---|
| Contactmateriaal: | messing, fosfoorbrons |
| Hoogte: | 1.0MM |
| Geschatte stroom: | 1.5A |
| Plateren: | geplateerd tin of goud |
SMD-PCB 2-40pin 1.27mm 2.0mm 2.54mm Hoogte Vrouwelijke Kopbal Recht Pin Header
| Lichaamsmateriaal: | PBT, PA6T, LCP |
|---|---|
| Contactmateriaal: | Messing |
| Hoogte: | 1.27mm, 2.0mm, 2.54mm |
| Geschatte stroom: | 7A |
| Weersta Voltage: | 1000V AC/minute |
776180-1 Mannelijke Automobielschakelaar 35 Speld 4.0mm Hoogte 3 van PCB 776163-1 Rijen
| Kunststof: | PBT |
|---|---|
| Contactmateriaal: | messing, fosfoorbrons |
| Hoogte: | 4.0mm |
| Spelden: | 8, 14, 23, 35pin |
| Geschatte stroom: | 8-10A |
174973-2 automobielpcb-Kopbal 12 Pin Auto Electrical Connector 2.5mm
| Kunststof: | PBT |
|---|---|
| Contactmateriaal: | messing, fosfoorbrons |
| Hoogte: | 2.5mm |
| Spelden: | 8, 12, 16, 20pin, |
| Geschatte stroom: | 3-5A |
2.54mm Hoogtepcb DIN 41612 Schakelaars 32 Speld 48 Speld 96 Speld
| Kunststof: | PBT GF30 |
|---|---|
| Contactmateriaal: | Messing |
| Hoogte: | 2.54mm |
| Spelden: | 32, 48, 96pin |
| Plateren: | geplateerd tin of goud |

