Alle producten
-
PCB-Kopbalschakelaars
-
Pin Header Connectors
-
Auto Lichte Schakelaars
-
Automobielschakelaars
-
De Schakelaar van FAKRA HSD
-
het wijfje van de speldkopbal
-
Wafeltjeschakelaar
-
Voedingschakelaars
-
Waterdichte Schakelaars
-
Industriële Schakelaars
-
Harde Metrische Schakelaars
-
Champschakelaars
-
Vezelschakelaars
-
De Schakelaars van DIN 41612
-
De Kabel van de draaduitrusting
Contactpersoon :
Eric Ye
Telefoonnummer :
+8613902450680
Whatsapp :
+8613902450680
zoekwoorden [ pcb ] bij elkaar passen 70 producten.
2-2328724-5 PCB-Kopbalschakelaars 0.3mm As Front Wire To Board Connector
| Kunststof: | LCP, UL94V0 |
|---|---|
| Contactmateriaal: | Fosfoorbrons |
| Geschatte stroom: | 0.5A |
| Het weerstaan van Voltage: | 250v |
| Contactweerstand: | 20m ohm min |
Geen-ZIF ONDERDOMPELINGStype FPC/FFC van de Kopbalschakelaars van PCB de Rechte hoek 90 Graad Zijingang
| Kunststof: | LCP |
|---|---|
| Contactmateriaal: | Fosfoorbrons |
| Geschatte stroom: | 0.5A |
| Het weerstaan van Voltage: | 250v |
| Contactweerstand: | 20m ohm Maximum |
4.2mm van de Kopbalschakelaars van PCB van Hoogteconn de ONDERDOMPELINGSkopbal Tin Plated PA6T
| Kunststof: | PA6T, LCP |
|---|---|
| Contactmateriaal: | messing, fosfoorbrons |
| Geschatte stroom: | 9A |
| geschat voltage: | 500V |
| Temperatuurwaaier: | -40-+105 graad |
Goud Geplateerde PCB-Contactdoosschakelaar met Facultatieve Hoogte
| Contactplateren: | Goud |
|---|---|
| Schakelaartype: | Kopbal |
| Breedte: | Facultatief |
| Productnaam: | PCB-Kopbalschakelaars |
| Werkende temperatuur: | -25°C aan +85°C |
PCB-de Beëindiging van het de Rijensoldeersel van Raadsschakelaar 1-2 -25°C aan +85°C
| Schakelaartype: | Kopbal |
|---|---|
| Beëindiging: | Soldeersel, Perspasvorm |
| Aantal Posities: | 2-40, 1-20, |
| Productnaam: | PCB-Kopbalschakelaars |
| Voltageclassificatie: | 250V |
De Kopbalschakelaars van PCB van de soldeerselbeëindiging met Thermoplastische Isolatie en door Gatensteun
| Huidige Classificatie: | 3A |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Thermoplastisch |
| Contactmateriaal: | Koperlegering |
| Schakelaartype: | Kopbal |
| Hoogte: | 2.54mm |
Thermoplastische 3A-de Kopbalschakelaars van PCB voor Elektronische Apparaten
| Contactmateriaal: | Koperlegering |
|---|---|
| Voltageclassificatie: | 250V |
| Hoogte: | Facultatief |
| Opzettend Type: | Door Gat |
| Schakelaartype: | Kopbal |
250V door de Raadsschakelaar van Gatenpcb
| Insulator Material: | Thermoplastic |
|---|---|
| Contact Material: | Copper Alloy |
| Number of Positions: | 2-40, 1-20, |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Pitch: | 2.54mm |
7222-1368 YZK 16 Pin Cable To-van de de Raads Automobieldraad van PCB Schakelaars 2.54mm
| Kunststof: | PBT |
|---|---|
| Contactmateriaal: | Messing |
| Hoogte: | 2.54mm |
| Kleur: | wit |
| Geschatte stroom: | 3-5A |
Uit elkaar plaatsend 2.2mm verzegelden 24 Pin Female Male-PCB Elektroschakelaars Automobielpa6t
| Kunststof: | PA6T, PBT, LCP |
|---|---|
| Contactmateriaal: | messing, fosfoorbrons |
| Geschatte stroom: | 3A |
| geschat voltage: | 300V |
| Plateren: | geplateerd tin of goud |

