همه محصولات
تماس با شخص :
Eric Ye
شماره تلفن :
+8613902450680
واتساپ :
+8613902450680
کلید واژه ها [ pcb ] همخوانی داشتن 70 محصولات.
2-2328724-5 کانکتورهای هدر PCB 0.3 میلی متر خط مرکزی سیم جلو اتصال سیم به برد
| مواد پلاستیکی: | LCP، UL94V0 |
|---|---|
| مواد تماس: | فسفر برنز |
| رتبه فعلی: | 0.5A |
| ولتاژ مقاوم: | 250 ولت |
| مقاومت تماسی: | 20 متر اهم دقیقه |
NO-ZIF DIP نوع FPC/FFC کانکتورهای هدر PCB زاویه سمت راست ورودی سمت 90 درجه
| مواد پلاستیکی: | LCP |
|---|---|
| مواد تماس: | فسفر برنز |
| رتبه فعلی: | 0.5A |
| ولتاژ مقاوم: | 250 ولت |
| مقاومت تماسی: | حداکثر 20 متر اهم |
اتصالات 4.2 میلی متری Pitch Conn PCB Header Connectors DIP Header قلع اندود PA6T
| مواد پلاستیکی: | PA6T، LCP |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج، فسفر برنز |
| رتبه فعلی: | 9A |
| ولتاژ نامی: | 500 ولت |
| محدوده دما: | -40-+105 درجه |
کانکتور سوکت PCB با روکش طلا با ارتفاع اختیاری
| تماس با آبکاری: | طلا |
|---|---|
| نوع رابط: | سرتیتر |
| عرض: | اختیاری |
| نام محصول: | اتصالات هدر PCB |
| دمای عملیاتی: | -25 درجه سانتی گراد تا +85 درجه سانتی گراد |
کانکتور برد PCB 1-2 ردیف پایان لحیم کاری -25 درجه سانتیگراد تا +85 درجه سانتیگراد
| نوع رابط: | سرتیتر |
|---|---|
| خاتمه دادن: | لحیم کاری، پرس فیت |
| تعداد موقعیت ها: | 2-40، 1-20، |
| نام محصول: | اتصالات هدر PCB |
| رتبه بندی ولتاژ: | 250 ولت |
اتصالات هدر PCB پایان لحیم کاری با عایق ترموپلاستیک و نصب از طریق سوراخ
| رتبه بندی فعلی: | 3A |
|---|---|
| مواد عایق: | ترموپلاستیک |
| مواد تماس: | آلیاژ مس |
| نوع رابط: | سرتیتر |
| گام صدا: | 2.54 میلی متر |
اتصالات هدر PCB 3A ترموپلاستیک برای دستگاه های الکترونیکی
| مواد تماس: | آلیاژ مس |
|---|---|
| رتبه بندی ولتاژ: | 250 ولت |
| ارتفاع: | اختیاری |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| نوع رابط: | سرتیتر |
کانکتور برد مدار چاپی 250 ولت از طریق سوراخ
| Insulator Material: | Thermoplastic |
|---|---|
| Contact Material: | Copper Alloy |
| Number of Positions: | 2-40, 1-20, |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Pitch: | 2.54mm |
7222-1368 YZK کابل 16 پین به برد PCB اتصالات سیم خودرو 2.54 میلی متر
| مواد پلاستیکی: | PBT |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج |
| گام صدا: | 2.54 میلی متر |
| رنگ: | سفید |
| رتبه فعلی: | 3-5A |
فاصله 2.2 میلی متر 24 پین زن PCB مهر و موم شده اتصالات الکتریکی Automotive PA6T
| مواد پلاستیکی: | PA6T، PBT، LCP |
|---|---|
| مواد تماس: | برنج، فسفر برنز |
| رتبه فعلی: | 3A |
| ولتاژ نامی: | 300 ولت |
| آبکاری: | قلع یا روکش طلا |

