Wszystkie produkty
Osoba kontaktowa :
Eric Ye
Numer telefonu :
+8613902450680
WhatsApp :
+8613902450680
słowa kluczowe [ pcb ] mecz 70 produkty.
2-2328724-5 Złącza nagłówka PCB 0,3 mm linia środkowa przedniego przewodu do złącza płyty
| Materiał z tworzywa sztucznego: | LCP, UL94V0 |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Brąz fosforowy |
| Obecna ocena: | 0,5A |
| wytrzymać napięcie: | 250V |
| Rezystancja styku: | 20m omów min |
NO-ZIF DIP Typ FPC/FFC Złącza nagłówka PCB Kąt prosty Wejście boczne 90 stopni
| Materiał z tworzywa sztucznego: | LCP |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Brąz fosforowy |
| Obecna ocena: | 0,5A |
| wytrzymać napięcie: | 250V |
| Rezystancja styku: | 20m omów maks |
4.2mm Pitch Conn Złącza PCB Header DIP Header Cynowane PA6T
| Materiał z tworzywa sztucznego: | PA6T, LCP |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | mosiądz, brąz fosforowy |
| Obecna ocena: | 9A |
| Napięcie znamionowe: | 500 V |
| Zakres temperatury: | -40-+105 stopni |
Pozłacane złącze gniazdowe PCB z opcjonalną wysokością
| Poszycie kontaktowe: | Złoto |
|---|---|
| Typ złącza: | nagłówek |
| Szerokość: | Opcjonalny |
| Nazwa produktu: | Złącza nagłówka PCB |
| Temperatura robocza: | -25°C do +85°C |
Złącze płytki PCB 1-2 rzędy Zakończenie lutowane -25°C do +85°C
| Typ złącza: | nagłówek |
|---|---|
| Zakończenie: | Przylutuj, naciśnij Fit |
| Liczba pozycji: | 2-40, 1-20, |
| Nazwa produktu: | Złącza nagłówka PCB |
| Napięcie znamionowe: | 250V |
Złącza PCB z końcówką lutowaną z izolatorem termoplastycznym i mocowaniem przelotowym
| Aktualna ocena: | 3A |
|---|---|
| Materiał izolacyjny: | Termoplastyczny |
| Materiał kontaktowy: | Stop miedzi |
| Typ złącza: | nagłówek |
| Poziom: | 2,54 mm |
Złącza PCB z tworzywa termoplastycznego 3A do urządzeń elektronicznych
| Materiał kontaktowy: | Stop miedzi |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 250V |
| Wysokość: | Opcjonalny |
| Typ mocowania: | Przez otwór |
| Typ złącza: | nagłówek |
Złącze płytki PCB 250 V z otworem przelotowym
| Insulator Material: | Thermoplastic |
|---|---|
| Contact Material: | Copper Alloy |
| Number of Positions: | 2-40, 1-20, |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Pitch: | 2.54mm |
7222-1368 YZK 16-pinowy kabel do płytki drukowanej Złącza przewodów samochodowych 2,54 mm
| Materiał z tworzywa sztucznego: | PBT |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | Mosiądz |
| Poziom: | 2,54 mm |
| Kolor: | Biały |
| Obecna ocena: | 3-5A |
Rozstaw 2,2 mm 24-pinowe żeńskie męskie PCB Uszczelnione złącza elektryczne Automotive PA6T
| Materiał z tworzywa sztucznego: | PA6T, PBT, LCP |
|---|---|
| Materiał kontaktowy: | mosiądz, brąz fosforowy |
| Obecna ocena: | 3A |
| Napięcie znamionowe: | 300 V |
| Platerowanie: | cynowane lub pozłacane |

