Tüm ürünler
-
PCB Başlık Konnektörleri
-
Pim Başlığı Konnektörleri
-
Araba Işık Konnektörleri
-
Otomotiv Konnektörleri
-
FAKRA HSD Konektörü
-
Pim Başlığı Dişi
-
Gofret Bağlayıcı
-
Güç Kaynağı Konnektörleri
-
Su geçirmez Konnektörler
-
Endüstriyel Konnektörler
-
Sert Metrik Konnektörler
-
Şampiyon Konnektörleri
-
Fiber Konnektörler
-
DIN 41612 Konnektörler
-
Tel Tesisat Kablosu
İlgili kişi :
Eric Ye
Telefon numarası :
+8613902450680
Naber :
+8613902450680
anahtar kelimeler [ pcb ] eşleşme 70 Ürünler.
2-2328724-5 PCB Başlık Konnektörleri 0.3mm Merkez Hattı Ön Kablo - Pano Konnektörü
| plastik malzeme: | LCP, UL94V0 |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | fosforlu bronz |
| Mevcut Puan: | 0,5A |
| Dayanma Gerilimi: | 250V |
| Kontak direnci: | 20m ohm min |
NO-ZIF DIP Tipi FPC/FFC PCB Başlık Konnektörleri Dik Açı 90 Derece Yan Giriş
| plastik malzeme: | LCP |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | fosforlu bronz |
| Mevcut Puan: | 0,5A |
| Dayanma Gerilimi: | 250V |
| Kontak direnci: | 20m ohm Maks |
4.2mm Pitch Conn PCB Header Konnektörleri DIP Header Kalay Kaplama PA6T
| plastik malzeme: | PA6T, LCP |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | pirinç, fosforlu bronz |
| Mevcut Puan: | 9A |
| Gerilim anma: | 500V |
| Sıcaklık aralığı: | -40-+105 derece |
Opsiyonel Yüksekliğe Sahip Altın Kaplama PCB Soket Konnektörü
| Kontak Kaplama: | Altın |
|---|---|
| Bağlayıcı Tipi: | Başlık |
| Genişlik: | İsteğe bağlı |
| Ürün adı: | PCB Başlık Konnektörleri |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ila +85°C |
PCB Kartı Konektörü 1-2 Sıralı Lehim Sonlandırma -25°C ila +85°C
| Bağlayıcı Tipi: | Başlık |
|---|---|
| Sonlandırma: | Lehim, Presle Geçirme |
| Pozisyon Sayısı: | 2-40, 1-20, |
| Ürün adı: | PCB Başlık Konnektörleri |
| Voltaj derecesi: | 250V |
Termoplastik İzolatörlü ve Delik Montajlı Lehim Sonlandırma PCB Başlık Konnektörleri
| Güncel Beğeni: | 3 A |
|---|---|
| izolatör malzemesi: | Termoplastik |
| Temas Malzemesi: | Bakır alaşımı |
| Bağlayıcı Tipi: | Başlık |
| Saha: | 2,54 mm |
Elektronik Cihazlar için Termoplastik 3A PCB Başlık Konnektörleri
| Temas Malzemesi: | Bakır alaşımı |
|---|---|
| Voltaj derecesi: | 250V |
| Yükseklik: | İsteğe bağlı |
| Montaj tipi: | Delikten |
| Bağlayıcı Tipi: | Başlık |
250V Delikli PCB Kartı Konektörü
| Insulator Material: | Thermoplastic |
|---|---|
| Contact Material: | Copper Alloy |
| Number of Positions: | 2-40, 1-20, |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Pitch: | 2.54mm |
7222-1368 YZK 16 Pimli Kablo - PCB Kartı Otomotiv Tel Konnektörleri 2.54mm
| plastik malzeme: | PBT |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | Pirinç |
| Saha: | 2,54 mm |
| Renk: | beyaz |
| Mevcut Puan: | 3-5A |
Aralık 2.2mm 24 Pin Dişi Erkek PCB Mühürlü Elektrik Konnektörleri Otomotiv PA6T
| plastik malzeme: | PA6T, PBT, LCP |
|---|---|
| Temas Malzemesi: | pirinç, fosforlu bronz |
| Mevcut Puan: | 3 A |
| Gerilim anma: | 300V |
| Kaplama: | kalay veya altın kaplama |

