Όλα τα Προϊόντα
-
Συνδετήρες επιγραφών PCB
-
Συνδετήρες επιγραφών καρφιτσών
-
Ελαφριοί συνδετήρες αυτοκινήτων
-
Αυτοκίνητοι συνδετήρες
-
Συνδετήρας FAKRA HSD
-
θηλυκό επιγραφών καρφιτσών
-
Συνδετήρας γκοφρετών
-
Συνδετήρες παροχής ηλεκτρικού ρεύματος
-
Αδιάβροχοι συνδετήρες
-
Βιομηχανικοί συνδετήρες
-
Σκληροί μετρικοί συνδετήρες
-
Συνδετήρες Champ
-
Συνδετήρες ινών
-
Συνδετήρες DIN 41612
-
Καλώδιο λουριών καλωδίων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Eric Ye
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613902450680
Whatsapp :
+8613902450680
λέξεις-κλειδιά [ pcb ] αγώνας 70 προϊόντα.
Πίνακας PA6T LCP για να επιβιβαστεί στην πίσσα 1.0mm SMT συνδετήρων επιγραφών επιγραφών PCB καρφιτσών
| Πλαστικό υλικό: | PA6T, LCP |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Πίσσα: | 0.5mm, 0.8mm, 1.0mm |
| Χρώμα: | Μπλε, μαύρο |
| Καρφίτσες: | 2*2-2*40pins |
Διπλό υπόλοιπου κόσμου δευτερεύον 2.54mm πισσών σωστής γωνίας PCB επιγραφών υλικό λάμψης PBT συνδετήρων χρυσό
| Πλαστικό υλικό: | PA6T, PBT, LCP |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Πίσσα: | 2.54mm |
| Αντίσταση επαφών: | 20mΩ Max |
| Αντίσταση μόνωσης: | 1000MΩ λ. |
1.0 AMP τα PCB τοποθετούν την πίσσα 1.27mm συνδετήρων πίνακας στον πίνακα θηλυκή διπλή υψηλή ταχύτητα τύπων υπόλοιπου κόσμου SMT
| πλαστικό materialial: | PA6T, PA9T, LCP |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Πίσσα: | 1.27mm |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 1A |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40-+105 βαθμός |
1.27mm πισσών PBT GF30 PCB θηλυκή σερβο σωστή γωνία τύπων ΣΟ συνδετήρων καλυμμένη χρυσός
| Τελική επαφή: | Χαλκός φωσφόρων |
|---|---|
| Shell: | ψευδάργυρος, SPCC |
| Κατοικία: | PBT GF30 |
| Επένδυση επαφών: | Χρυσός που καλύπτεται |
| Πίσσα: | πίσσα 1.27mm |
πίνακας πισσών 1.27mm για να επιβιβαστεί στις άνδρα-γυναίκας επιγραφές 12Pin 24Pin συνδετήρων PCB
| Πλαστικό υλικό: | PBT, PA6T, LCP, |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Πίσσα: | 1.27mm |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40--+105 βαθμός |
| Εκτιμημένο ρεύμα: | 2A |
ΕΜΒΎΘΙΣΗ 2,5 PA6T συνδετήρων PCB σωστής γωνίας επιγραφών 40Pin 2*20P κιβωτίων 2.54mm αυτοκίνητο
| Πλαστικό υλικό: | PBT, PA6T, LCP |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Πίσσα: | 2.54mm |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 3A |
| Επένδυση: | 3A |
2.54mm χρυσή επένδυση 2-40P PCB συνδετήρων καρφιτσών πισσών θηλυκή
| Πλαστικό υλικό: | PBT, PA6T, LCP |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Πίσσα: | 2.54mm |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 3A |
| Επένδυση: | χρυσός ή κασσίτερος που καλύπτεται |
η πίσσα 957 2.16mm PCB συνδετήρων Champ τοποθετεί το συνδετήρα 100P Centronic
| Πλαστικό υλικό: | PBT |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | Ορείχαλκος |
| Πίσσα: | 2.16mm |
| Καρφίτσες: | καρφίτσα 100 |
| Shell: | Νικέλινος |
PBT GF30 12 καρφιτσών PCB μαύρη εναλλακτική λύση συνδετήρων επιγραφών αυτοκίνητη TE 174051-2
| Πλαστικό υλικό: | PBT GF30 |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Πίσσα: | 2.54mm, 2.5mm |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 3-5A |
| Επένδυση: | χρυσός ή κασσίτερος που καλύπτεται |
Θηλυκή τραχιά πίσσα 1.27mm συνδετήρων υψηλής ταχύτητας πίνακας PCB τύπων SMC τύπος-β SMT για να επιβιβαστεί στους συνδετήρες
| Πλαστικό υλικό: | PA6T, PA9T, LCP |
|---|---|
| Υλικό επαφών: | ορείχαλκος, χαλκός φωσφόρων |
| Πίσσα: | 1.27mm |
| Ρεύμα που εκτιμάται: | 1.5A |
| Επένδυση: | κασσίτερος ή χρυσός που καλύπτεται |

